Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 1200mbps wifi router ] bij elkaar passen 85 producten.
6 de externe Antenne Draadloze Router opent Wifi Sim Card Router
| Netwerk: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Materiaal: | Staaldekking |
| Interface: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 Simkaartgroef |
Van de de Router Afneembare Antenne van Ce 4G LTE Industriële Draadloze Dubbele de Bandrouter
| Netwerk: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| WiFi-veiligheid: | WPA/WPA2 |
| Materiaal: | Staaldekking |
De openluchtrouter van WiFi LTE
| Frequentie: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
5.8G dubbele Band4g LTE Router 300Mbps met RJ45 Lan Port
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
|---|---|
| WiFi-veiligheid: | WPA/WPA2 |
| Kleur: | Wit |
Van de het signaalversterker van de waaier Dubbele Band 2.4G 5.8G van de de router Draadloze vergroting wifispanningsverhoger over lange afstand
| Frequentie: | 2.4GHz, 5.8GHz |
|---|---|
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11n wifi4 |
| Type: | Muur-stop |
Mobiel ontgrendeld CPE SMA 2.4 5.8G Dual Band Sim 4g Lte Router voor Cctv-cameraauto
| Dubbele band: | 2,4 GHz 5,8 GHz |
|---|---|
| Antenne: | 5 vaste antennes +1 SMA antenneconnector |
| Netwerk poort: | 1 WAN + 4 LAN |
Witte Mobiele van de de Router Dubbele Frequentie van WiFi LTE de Band4g LTE Router met Batterij
| Frequentie: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
1200Mbps dubbele Draadloze CPE van de Band Hoge Macht Industriële Ondernemingsklasse Simcard 4g/5g-Router
| Netwerk: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Materiaal: | Metaaldekking |
| Interface: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 Simkaartgroef |
De Modemrouter 2 van AC1200 1200Mbps Mesh WiFi Dual Band Unlocked 4G LTE SIM Card Slot
| Antenne: | MIMO, Hoge de Aanwinstenantennes van SMA 5dBi |
|---|---|
| Simkaart: | de groef van de 2 simkaart |
| Koppel: | 1 WAN+4-LAN OF 1 RJ11+ 4LAN |
5dbi antennelte Router Volte 1200Mbps 4G Sim Card Slot Router
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

