Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g lte wifi modem ] bij elkaar passen 129 producten.
Kat 4 Afneembare Draadloze Wifi CPE van de Antenne4g LTE Router 300Mbps Modem Bleke Ethernet van FDD TDD
| Werkende Temperatuur: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Antenne: | de Antennes van 4* 5dBi (2 van de afneembare antenne van 4G SMA zijn facultatief) |
32 draadloze Gebruikers4g LTE Binnenrouter 2x2 MIMO WIFI met 4x5dBi-Antennes
| Werkende Temperatuur: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Antenne: | de Antennes van 4* 5dBi |
Zak150mbps USB Hotspot Router, de Mobiele Modem SMS Sim Card van 4G LTE USB WiFi
| LTE uploadt: | 51.0Mbps |
|---|---|
| Interface: | USB2.0 |
| aangepast: | Embleem |
Wifi de Mobiele Hotspot Router B1 B3 B5 B7 B8 B20 B28 B38 B39 B40 van de Modem4g LTE Zak
| de Transmissietarief van 2.4G WiFi: | 150 Mbps |
|---|---|
| Knoop: | 1 * Teruggestelde Macht 1 * WPS 1 * |
| Functie: | Firewall, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
TUOSHI 4g LTE Router Wifi Modem Draagbare draadloze hotspot Lte Simkaart Apparaat Pocket Wifi
| De Klasse van de frequentieband: | 2.4G-enig-Band |
|---|---|
| Wifi beveiliging: | WPA/WPA2 |
| Type: | Draadloos |
Mobiele Hotspot RJ45 RJ11 LAN 2.4 G WiFi Router, de Router van Dual Sim 4G LTE
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11 b/g/n wifi4 |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHz |
| Antenne: | 4G 1T2R MIMO Supported, facultatieve SMA-antenneschakelaar |
Draadloze 300Mbps LAN WAN Ethernet CPE 4G LTE Router Geopend Sim Card van WiFi
| WiFi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenne: | (de vouwbare) Antennes van 4* 5dBi |
| Inputvoltage: | 12V 1A |
VOIP-CPE Dubbele SIM Mobile 4G LTE Router 150Mbps 300Mbps met Batterij
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11 b/g/n wifi4 |
|---|---|
| Bandsteun: | LTEB1/3/5/7/8/20/38/39/40/41, WCDMA: B1/5/8 |
| Antenne: | 4G 1T2R MIMO Supported, facultatieve SMA-antenneschakelaar |
De dubbele Band1200mbps CAT4 Draadloze Wifi CPE Router van het Bandslot 4g Lte met Sim Card
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Interface: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 Simkaartgroef |
| Frequentieband: | 2.4G&5.8G |
32 gebruikers300mbps 3G 4G LTE CPE Draadloze Routersteun SIM Card
| Werkende Temperatuur: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Antenne: | de Antennes van 2* 5dBi |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

