Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g lte wifi modem ] bij elkaar passen 129 producten.
Draadloze CPE van 3G 4G LTE Router 4LAN 2.4G 300Mbps voor LAPTOP van TV van de Huiscamera
| Werkende Temperatuur: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Antenne: | de Antennes van 4* 5dBi |
R658U Wifi Router Compatible Cpe Router Wireless Lte with 10m Usb Cable
| High Gain Antenna: | Long Range 36dBi Antenna |
|---|---|
| Package Contents: | 1 X Outdoor WiFi Antenna |
| Dimensions: | 20.5 X 2.5 X 2.5 Inches |
Draadloze CPE van 300Mbps 3LAN 1 WAN Sim Card Modem Router voor LEIDENE Indicatorvertoning
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenne: | (de vouwbare) Antennes van 4* 5dBi |
| Inputvoltage: | 12V 1A |
Kat 4 Antennecpe FDD TDD 4G Module van de Modem de Draadloze Router LTE Wifi met Sim Card Slot
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenne: | (de vouwbare) Antennes van 4* 5dBi |
| Inputvoltage: | 12V 1A |
Van de Antenneswifi van SMA Afneembare CPE Dubbel Sim Modem Router Unlock 4g Draadloze LTE 150mbps
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11 b/g/n wifi4 |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHz |
| Antenne: | 4G 1T2R MIMO Supported, facultatieve SMA-antenneschakelaar |
de Router van de Zakwifi van 4G LTE opende Draadloze Modem met Sim Battery
| Wi-Fi-overdrachtssnelheid: | 150Mbps |
|---|---|
| Knoop: | 1 * Teruggestelde Macht 1 * WPS 1 * |
| Functie: | Firewall, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
van de Zakwifi van 4G LTE de Router 150Mbps Dubbel SiM Mobile Router Unlocked Modem
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHz |
| Draadloze Transmissiesnelheid: | tot 150Mbps |
De geopende Hotspot van 4G LTE CAT4 Router van WiFi met de Externe Antennes van RJ45
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenne: | (de vouwbare) Antennes van 4* 5dBi |
| Inputvoltage: | 12V 1A |
reishsdpa 3g sim kaardt dongle van de modemwifi lte 4g van de Groef de draadloze minirouter usb voor carfiufi
| LTE uploadt: | 51.0Mbps |
|---|---|
| Interface: | USB2.0 |
| aangepast: | Embleem |
GSM van 12DBi 4G LTE 3G 2.4G WCDMA Magnetische Antenne voor WiFi-Router Mobiele Breedband
| Antenne: | 4 detachble antenne, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4Ghz |
| Norm: | 802b/g/n |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

