Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g ] bij elkaar passen 479 producten.
Openluchtcpe CAT4 van 4G LTE Router met POE Adapter
| Getelegrafeerde Overdrachtssnelheid: | 10/100Mbps |
|---|---|
| Antenne: | Ingebouwde 5dBi-Antennes |
| snelheid: | 300mbps |
150mpbs draagbare 4G Mobiel Hotspot Geopend Mini Wireless Router
| Max. LAN Data Rate: | 150Mbps |
|---|---|
| Met Modemfunctie: | JA |
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n |
van de de Router300mbps Draadloze Router van 4G LTE Wifi het Thuisnetwerkbreedband
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHz |
| Antenne: | MIMO Supported, facultatieve SMA-antenneschakelaar |
Industriële Cellulaire 3G/4G Geopende Draadloze Router met SIM Card Slot
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Gebruiker: | 32 gebruikers |
| Antenne: | 2 externe antenne, SMA-antenneschakelaar |
32 gebruikers 2 ATT T Mobiele WCDMA LTE van de Antenne Breedband4g Router Radio
| Normen en Protocollen: | 802.11 b/g/n |
|---|---|
| WiFi-veiligheid: | WPA/WPA2 |
| Antenne: | de Antennes van 2* 3dBi |
ODM CAT4 300mbps Breedband4g Routerwcdma LTE Radio voor Plattelandsgebied
| Normen en Protocollen: | 802.11 b/g/n |
|---|---|
| WiFi-veiligheid: | WPA/WPA2 |
| Antenne: | de Antennes van 2* 3dBi |
Mobiele Hotspot CPE van WiFi van de Steun Draadloze 4G LTE Router met SIM Card Slot Unlocked
| Gebruiker: | 32 gebruikers |
|---|---|
| Antenne: | 2 externe antenne, SMA-antenneschakelaar |
| Materiaal: | Plastic dekking |
De witte Router van 4G LTE met Sim Card WiFi Hospot 1200mbps
| Frequentie: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
De Router van WPA2 1200Mbps WiFi, FCC 4G Router Veelvoudig Sim Cards
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11ac wifi5 |
SMA-CPE 5.8G 1200Mbps Geopende 4G Wifi van Sim Card Wireless van de Antennehaven Dubbele Router
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11ac wifi5 |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

