Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g ] bij elkaar passen 479 producten.
Wifi Security Portable 4G Mobile Hotspot Compatibel met WPA/WPA2
| Steunen WDS: | - Nee. |
|---|---|
| Toepassing: | Buiten |
| Wifi beveiliging: | WPA/WPA2 |
TUOSHI 4g LTE Router Wifi Modem Draagbare draadloze hotspot Lte Simkaart Apparaat Pocket Wifi
| De Klasse van de frequentieband: | 2.4G-enig-Band |
|---|---|
| Wifi beveiliging: | WPA/WPA2 |
| Type: | Draadloos |
Draadloze 4g Mini Mi-fi en ondersteunt Wds Geen oplossingen
| Chipset: | MTK |
|---|---|
| Gewicht: | 3,2 ons |
| Type: | Draadloos |
2,4 GHz / 5 GHz 300 Mbps industriële LTE 4G-router, niet condenserend
| Naam van het product: | de Industriële Router van 4G LTE |
|---|---|
| Opslagtemperatuur: | -40℃~+85℃ |
| Gewicht: | 0.3kg |
4G LTE-router 300 Mbps 7,87 x 5,51 x 1,18 inch PPTP / L2TP/IPSec VPN
| Afmeting: | 7.87 X 5,51 X 1,18 binnen |
|---|---|
| Naam: | de Router 300Mbps van 4G LTE |
| OS Verenigbaarheid: | Vensters, MAC OS, Linux |
0,3 kg 4G LTE industriële router 1 x simkaartsleuf 10% - 90% niet-condenserende luchtvochtigheid
| Naam van het product: | de Industriële Router van 4G LTE |
|---|---|
| Gewicht: | 0.3kg |
| Datasnelheid: | 300 Mbps |
1x SIM-kaart slot 4G LTE Outdoor CPE-router voor betrouwbare buitenverbindingen
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antenna |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
4G LTE 300 Mbps router stroomtoevoer DC 12V/1.5A voor hoge snelheid gegevensoverdracht
| Ondersteuningssysteem: | Windows, Linux, Mac OS |
|---|---|
| Bergingstemperatuur: | -40°C~+85°C |
| Antenne: | 2 de Externe Antenne van X |
TUOSHI 150Mbps Pocket Wifi Wireless Router Draagbare 3G 4G Lte Modem Mini Mifis Met Simkaart
| Chipset: | MTK |
|---|---|
| De Klasse van de frequentieband: | 2.4G-enig-Band |
| SMS: | Ondersteuning |
TUOSHI 150Mbps Draagbare Ontsloten 4g Lte Routers Met Simkaart Slot Ontsluit Mini Wi-fi Wireless Ontsluit
| Veiligheidseigenschappen: | WPA/WPA2-PSK, WEP |
|---|---|
| Verenigbaarheid: | Vensters, MAC, iOS, Android |
| Chipset: | MTK |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

