Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g ] bij elkaar passen 479 producten.
Mobiele Hotspot RJ45 RJ11 LAN 2.4 G WiFi Router, de Router van Dual Sim 4G LTE
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11 b/g/n wifi4 |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHz |
| Antenne: | 4G 1T2R MIMO Supported, facultatieve SMA-antenneschakelaar |
VOIP-CPE Dubbele SIM Mobile 4G LTE Router 150Mbps 300Mbps met Batterij
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11 b/g/n wifi4 |
|---|---|
| Bandsteun: | LTEB1/3/5/7/8/20/38/39/40/41, WCDMA: B1/5/8 |
| Antenne: | 4G 1T2R MIMO Supported, facultatieve SMA-antenneschakelaar |
FCC Kat 4 Modem van de de Router Lage Macht 4g van Antennewifi de Draadloze LTE met Sim Card
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| antenne: | (de vouwbare) Antennes van 4* 5dBi |
| Inputvoltage: | 12V 1A |
Van de Antenneswifi van SMA Afneembare CPE Dubbel Sim Modem Router Unlock 4g Draadloze LTE 150mbps
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11 b/g/n wifi4 |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHz |
| Antenne: | 4G 1T2R MIMO Supported, facultatieve SMA-antenneschakelaar |
De Band Draadloze CPE van IOT 2.4G 5.8G 1200Mbps de Dubbele Industriële Router van Rangsim card 3g 4g 5g Wifi
| Netwerk: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Materiaal: | Metaaldekking |
| Interface: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 Simkaartgroef |
4g Industrieel router 1200 Mbps ATM Metaal deksel SMA aansluiting
| Network: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Material: | Металлическая оболочка |
| Interface: | rj45, 4 локальные вычислительные сети, 1 глобальная вычислительная сеть, 1 слот для SIM - карт |
HOTSPOT VAN DE WIFIzak 4G LTE ROUTER B1 B3 B5 B7 B8 B20 B28 B38 B39 B40 B41
| WiFi Gesteunde Frequentie: | 2.4G |
|---|---|
| de Transmissietarief van 2.4G WiFi: | 150 Mbps |
| Encryptietype: | WPA2-PSK, WPA2, WPA |
Mobiel ontgrendeld CPE SMA 2.4 5.8G Dual Band Sim 4g Lte Router voor Cctv-cameraauto
| Dubbele band: | 2,4 GHz 5,8 GHz |
|---|---|
| Antenne: | 5 vaste antennes +1 SMA antenneconnector |
| Netwerk poort: | 1 WAN + 4 LAN |
AC1200 dubbele van Bandwifi 4g Lte Draadloze Internet CPE van de Routergigabit voor de Server van Huisvpn
| Antenne: | 6 * 5dBi-antennes |
|---|---|
| gebruikers: | 32 draadloze gebruikers |
| Frequentieband: | Dualband 2,4 GHz 5,8 GHz |
B1 / B3/Mobiele WiFi opende Hotspot van B5/van B7/van B8 /B20 4G LTE Draadloze Router
| Wi-Fi-overdrachtssnelheid: | 150 Mbps |
|---|---|
| Knoop: | 1 * Teruggestelde Macht 1 * WPS 1 * |
| Functie: | Firewall, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

