Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g ] bij elkaar passen 479 producten.
De waterdichte Openluchtmuur zet Antenne voor Cellulaire op de Modem van de de Routergateway van 4G LTE
| Productennaam: | detachble SMA-antenneschakelaar, LTE-Gsm 4g Magnetische Antenne |
|---|---|
| LTE-Antenne: | 5dbi |
| LTE-Antennekabellengte: | 1.5m/3m/5m |
Combinatie van de Combo de Cellulaire MIMO 4G Antenne LTE 2X2 698-2690MHz
| Productennaam: | detachble SMA-antenneschakelaar, LTE-Gsm 4g Magnetische Antenne |
|---|---|
| LTE-Antenne: | 5dbi |
| LTE-Antennekabellengte: | 1.5m/3m/5m |
De openlucht van het de Antenne Lage Profiel 5G Omni van 5dBi 4G LTE Cellulaire Richtingschroef zet op
| Productennaam: | detachble SMA-antenneschakelaar, LTE-Gsm 4g Magnetische Antenne |
|---|---|
| LTE-Antenne: | 5dbi |
| LTE-Antennekabellengte: | 1.5m/3m/5m |
De openlucht van het de Antenne Lage Profiel 5G Omni van 5dBi 4G LTE Cellulaire Richtingschroef zet op
| Productennaam: | detachble SMA-antenneschakelaar, LTE-Gsm 4g Magnetische Antenne |
|---|---|
| LTE-Antenne: | 5dbi |
| LTE-Antennekabellengte: | 1.5m/3m/5m |
De Industriële Router van WPA 4G LTE, de Draadloze Router 300Mbps van 4G LTE
| WiFi-veiligheid: | WPA/WPA2 |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Materiaal: | Staaldekking |
Steunstem die CPE 4G SIM Router With RJ11 RJ45 Interface roepen
| Werkende temperatuur: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Antenne: | de Antennes van 2* 5dBi |
150mbps de draadloze Hotspot van 4g Lte Mobiele Zak Universel van Routerwifi
| Max. LAN Data Rate: | 150Mbps |
|---|---|
| Met modemfunctie: | ja |
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n |
De dubbele Band1200mbps CAT4 Draadloze Wifi CPE Router van het Bandslot 4g Lte met Sim Card
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Interface: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 Simkaartgroef |
| Frequentieband: | 2.4G&5.8G |
SMA 8 Antenne CPE Multi Sim-kaart 4g Lte Modem Router Dual Band WAN LAN 1Gbps
| Frequentiebandklasse: | 2,4 GHz + 5 GHz, 64 gebruikers |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid: | 1266 Mbps |
| Netwerk poort: | 2WAN(1000Mbps) + 3LAN(1000Mbps) |
De Cellulaire Router van Dual Sim 4G met 4x4 MIMO Detachable Antennas Band Lock VPN
| Dubbele Bandklasse: | 2,4 GHz + 5 GHz, 64 gebruikers |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid: | 1266 Mbps |
| Netwerk poort: | 2WAN(1000Mbps) + 3LAN(1000Mbps) |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

