Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g ] bij elkaar passen 479 producten.
Webgebaseerd beheer 4G LTE-router 300 Mbps bandbreedtecontrole 2x externe antennes
| Firewall: | SPI-Firewall |
|---|---|
| Snelheid: | 300Mbps |
| Naam: | de Router 300Mbps van 4G LTE |
Compacte 4G LTE Router 150Mbps 7.87 X 5.51 X 1.18 In WPA-PSK/WPA2-PSK encryptie
| OS-compatibiliteit: | Vensters, MAC OS, Linux |
|---|---|
| Naam: | de Router 150Mbps van 4G LTE |
| Frequency Band: | 2.4GHz & 5GHz |
Rj11 de Router300mbps Wifi CPE Lte FDD TDD van de Haven4g Taakverdeling Modem voor Bussen
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenne: | (de vouwbare) Antennes van 4* 5dBi |
| Inputvoltage: | 12V 1A |
32 draadloze Gebruikers4g LTE Binnenrouter 2x2 MIMO WIFI met 4x5dBi-Antennes
| Werkende Temperatuur: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Antenne: | de Antennes van 4* 5dBi |
Draadloze CPE van 3G 4G LTE Router 4LAN 2.4G 300Mbps voor LAPTOP van TV van de Huiscamera
| Werkende Temperatuur: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Antenne: | de Antennes van 4* 5dBi |
Kat 4 Afneembare Draadloze Wifi CPE van de Antenne4g LTE Router 300Mbps Modem Bleke Ethernet van FDD TDD
| Werkende Temperatuur: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Antenne: | de Antennes van 4* 5dBi (2 van de afneembare antenne van 4G SMA zijn facultatief) |
De draadloze de Modemgsm van 4G USB WiFi Gegevens van de Module Cellulaire SMS van de Donglestok LTE
| Productenstatus: | Voorraad |
|---|---|
| Stijl: | Intern |
| Type: | Draadloos |
Van de Taakverdeling dubbele sim van SMS WPS Draadloze van de de kaartzak hotspot lte 4g mobiele wifirouter
| WiFi Gesteunde Frequentie: | 2.4G |
|---|---|
| Getelegrafeerde Overdrachtssnelheid: | 10/100Mbps |
| de transmissietarief van 2.4g WiFi: | 150 Mbps |
de Zakhotspot van 150Mbps 10Users WPS 2.4g Sim Card Slot 4g Lte Wifi Router met Batterij
| Max. LAN Data Rate: | 150Mbps |
|---|---|
| Met modemfunctie: | Ja |
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n |
800/900/1800/2100/2600MHz Frequentieband 4G LTE CPE Router Draadloos met SIM-kaart slot
| Ports: | 1x WAN/1x LAN/1x USB |
|---|---|
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
| DataRate: | DL 300Mbps/UL 50Mbps |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

