Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g ] bij elkaar passen 479 producten.
Outdoor draagbare 4G mobiele hotspot met wifi-beveiliging WPA/WPA2 en sms-ondersteuning
| De Klasse van de frequentieband: | 2.4G-enig-Band |
|---|---|
| Type: | Draadloos |
| Steunen WDS: | - Nee, niet echt. |
MTK Chipset Portable 4G Mobile Hotspot voor snelle en stabiele draadloze verbinding
| SMS: | Ondersteuning |
|---|---|
| Chipset: | MTK |
| Simkaart: | Ondersteuning |
Draadloze 300Mbps LAN WAN Ethernet CPE 4G LTE Router Geopend Sim Card van WiFi
| WiFi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenne: | (de vouwbare) Antennes van 4* 5dBi |
| Inputvoltage: | 12V 1A |
1x WAN / 1x LAN / 1x USB-poorten 4G LTE draadloze router voor revolutionaire uw netwerk
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
Betrouwbare draadloze 4G LTE Outdoor CPE Router met WiFi bereik 300m
| FrequencyBand: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
|---|---|
| SIMCard: | 1x SIM Card Slot |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
Beveilig uw 4G mobiele hotspot IOS-apparaten met TUOSHI's WEP-functies en compatibiliteit
| Verenigbaarheid: | Vensters, MAC, iOS, Android |
|---|---|
| Gewicht: | 3,2 ons |
| Chipset: | MTK |
150 Mbps snelheid 4G LTE draadloze router met SPI Firewall en Easy Wifi Network Management
| Netwerk standaard: | 4G LTE |
|---|---|
| Speed: | 150Mbps |
| Veiligheid: | WPA-psk/wpa2-PSK Encryptie |
Draadloze draagbare 4G-hotspot met 150 Mbps LTE-upload WPA/WPA2-beveiliging 2.4G-bandklasse bescherming
| Lte Upload: | 150Mbps |
|---|---|
| Type: | Wireless |
| Wifi Security: | WPA/WPA2 |
MTK Chipset 4G Mobile Hotspot Draagbare lichtgewicht draadloze router met WPA/WPA2-PSK beveiliging
| Steunen WDS: | - Nee. |
|---|---|
| Gewicht: | 3,2 ons |
| Toepassing: | Buiten |
kaardt mifis Draadloze 4g lte wifi 4g van 150Mbps 10Users WPS SMS sim router met batterij
| Max. LAN Data Rate: | 150Mbps |
|---|---|
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n |
| WiFi Gesteunde Frequentie: | 2.4G |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

