Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g ] bij elkaar passen 479 producten.
Industriële Router 6 van 1200Mbps WiFi Antenne Draadloze 4G LTE Router
| WiFi-veiligheid: | WPA/WPA2 |
|---|---|
| Antenne: | de Antennes van 6* 5dBi |
| Netwerk: | 4G/3G/2G |
SMA-Schakelaars de Externe Magnetische Antenne van LTE/van 4G voor Routers en Modems
| Producten naam: | detachble SMA-antenneschakelaar, LTE-Gsm 4g Magnetische Antenne |
|---|---|
| LTE-Antenne: | 5dBi |
| LTE-Antennekabellengte: | 1.5m/3m/5m |
Geopende Sim Wireless-CPE 4g 5g Wifi Router met Openluchtantennebatterij
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Producten naam: | wifirouter van 4g wirelss met sim, openluchtantenne, batterij |
| Poorten: | 1 WAN+4-LAN OF 1 RJ11+ 4LAN, de groef van de 2 simkaart |
Mobiele WiFi opende Hotspot van 4G LTE Draadloze Wifi-Routerreserveaccu
| Wi-Fi-overdrachtssnelheid: | 150Mbps |
|---|---|
| Knoop: | 1 * Teruggestelde Macht 1 * WPS 1 * |
| Functie: | Firewall, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
De Draadloze Cellulaire Router van Dual Sim 4G LTE met het Afneembare Slot VPN van de Antennesband
| Frequentiebandklasse: | 2,4 GHz + 5 GHz, 64 gebruikers |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid: | 1266 Mbps |
| Haven: | 2WAN(1000Mbps) + 3LAN(1000Mbps) |
de Muur van 4G LTE zet Antenne voor van de de Gatewaymodem van Sierra Wireless de Industriële Mobiele Router op
| Productennaam: | detachble SMA-antenneschakelaar, LTE-Gsm 4g Magnetische Antenne |
|---|---|
| LTE-Antenne: | 5dbi |
| LTE-Antennekabellengte: | 1.5m/3m/5m |
De mobiele DVR-Antenne van de Veiligheidscamera 4G LTE voor de Industriële Router van de Gatewaymodem
| Productennaam: | detachble SMA-antenneschakelaar, LTE-Gsm 4g Magnetische Antenne |
|---|---|
| LTE-Antenne: | 5dbi |
| LTE-Antennekabellengte: | 1.5m/3m/5m |
Dubbele de Antenne4g LTE Industriële Router van de Band1200mbps WiFi Router 5dBi
| Steun: | 32 draadloze gebruikers |
|---|---|
| WiFi-veiligheid: | WPA/WPA2 |
| Antenne: | de Antennes van 6* 5dBi |
Binnenwifi-Router 4G LTE 300mbps met Hoge de Aanwinstenantenne van 5dbi
| Steun: | 32 draadloze gebruikers |
|---|---|
| WiFi-veiligheid: | WPA/WPA2 |
| Antenne: | de Antennes van 4* 5dBi |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

