Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g ] bij elkaar passen 479 producten.
Gigabit Ethernet Carrier Aggregation 4G Multi Sim Card Bonding Router Draadloze WIFI
| Frequentiebandklasse: | Dual-band (2,4 GHz + 5,8 GHz) |
|---|---|
| Wi-Fi-overdrachtssnelheid: | 1266 Mbps |
| Netwerk poort: | 2WAN(1Gbps) + 3LAN(1Gbps) |
Blauwe de Router802.11b/g/n 4G LTE Router van WiFi LTE met Sim Card Slot
| Werkende Temperatuur: | 0-50°C |
|---|---|
| Wifi: | 2*2 MIMO |
| Antenne: | de Antennes van 6* 5dBi |
de Industriële Router van 1200mbps 4G LTE, FCC Sim Based Router With Lan Haven
| Netwerk: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Materiaal: | Staaldekking |
| Interface: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 Simkaartgroef |
CPE Draadloze Mobiele 4g LTE OpenWRT Ontgrendeld Dual Sim Card Router Draagbaar
| Wi-Fi ondersteunde frequentie: | 2,4GHz +5GHz |
|---|---|
| Wi-Fi-overdrachtssnelheid: | 1266 Mbps |
| Netwerk poort: | 2WAN(1Gbps) + 3LAN(1Gbps) |
4g LTE OpenWRT ontgrendelde dual-simkaartrouter met carrier-aggregatie
| Wifi: | 2,4GHz +5GHz |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid: | 1266 Mbps |
| Netwerk poort: | 2WAN(1Gbps) + 3LAN(1Gbps) |
Universele draagbare 4G WiFi-modem Vaste Lte Upload 51.0Mbps Maximale downloadsnelheid 150Mbps
| Type: | Draadloos |
|---|---|
| Versnelling: | 150Mbps |
| Upload: | 51.0 Mbps |
4G LTE industriële router 300Mbps 2X 10 / 100 / 1000Mbps RJ45-poorten
| Grootte: | 145mm X 105mm X 30mm |
|---|---|
| Vochtigheid: | (Non-condensing) 10%~90% |
| Machtsconsumptie: | 10W |
High-Speed 4G LTE USB WiFi-modem met 2 Mbps-transmissiesnelheid voor internet
| Upload: | 51.0 Mbps |
|---|---|
| Stijl: | Intern |
| Bescherming: | WPA-SPK/WPA2-PSK/WPA/WPA2 |
10 Gebruikers Wifi Sharing 4G LTE USB Wifi-modem met interne antenne WPA-SPK/WPA2-PSK/WPA/WPA2 bescherming
| Antenne: | Intern |
|---|---|
| Transmissietarief: | 2Mbps |
| Interface: | USB 2.0 |
Kleine grootte 4G LTE industriële router met 2 X externe antenne voor Mac OS
| Gewicht: | 00,3 kg |
|---|---|
| Ondersteuningssysteem: | Windows, Linux, Mac OS |
| Interface: | 2 de Havens van X 10/100/1000Mbps RJ45, 1 X SIM Card Slot |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

