Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g ] bij elkaar passen 479 producten.
de Routercat4 4G Breedband Draadloze Router van 2.4G 1200Mbps WiFi
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
|---|---|
| WiFi-veiligheid: | WPA/WPA2 |
| Kleur: | Wit |
De draadloze LTE-van de Havenwifi van Routervolte RJ45 Router 4G LTE 300mbps
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHZ |
| Interface: | 1 LAN van RJ11 Port1 |
32 de Haven Draadloze N 4G LTE Router van Volte RJ45 van de gebruikerslte Router
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11ac /b/g/n |
| Steun: | 32users |
2 LAN 4G LTE Industriële Router5dbi Antennes met de Haven van SMA RJ45
| Snelheid: | 300Mbps |
|---|---|
| Gebruiker: | 32 gebruikers |
| Norm: | 802b/g/n/ac |
OEM 4G die Dubbel SIM WiFi Router Support Voice Huisbureau verzoeken
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHz |
| Antenne: | MIMO Supported, facultatieve SMA-antenneschakelaar |
OEM CAT4 CAT6 32 Router van de Gebruikers de Dubbele Band 4G LTE WIFI opent 1200mbps-CPE van het Bandslot
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
|---|---|
| WiFi-veiligheid: | WPA/WPA2 |
| Snelheid: | 1200Mbps |
Van de Veranderingswifi van IMEI TTL CPE 4G LTE WIFI de Router opent 300mbps voor kabeltelevisie-Camera
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
|---|---|
| WiFi-veiligheid: | WPA/WPA2 |
| Snelheid: | 300Mbps |
De dubbele van de Zakwifi van Sim Card SMS WPS Router 4G LTE met Batterij
| de Transmissietarief van 2.4G WiFi: | 150 Mbps |
|---|---|
| Encryptietype: | WPA2-PSK, WPA2, WPA |
| Functie: | Firewall, QoS, VPN, APN |
Indoor 4g Wifi-antenne -40°C tot 80°C Vswr ≤1,5 voor uw goedkope oplossingen
| Impedantie: | 50Ω |
|---|---|
| VSWR: | ≤1.5 |
| Polarisatie: | Verticaal |
Ontsluit draadloze 4G LTE WiFi Router 150Mbps 4G modem wifi router met simkaart slot
| Werktemperatuur: | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
|---|---|
| Gewicht: | 0.6 kg (600 g) |
| Versnelling: | 150Mbps |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

