Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g ] bij elkaar passen 479 producten.
Draagbare 4G mobiele hotspot met MTK-chipset voor Windows Mac IOS Android-connectiviteit en WPA/WPA2-beveiliging
| Veiligheidseigenschappen: | WPA/WPA2-PSK, WEP |
|---|---|
| Chipset: | MTK |
| Type: | Draadloos |
4G wifi-router 300 Mbps high-speed internettoegangsapparaat
| Afmeting: | 7.09 X 4,92 X 1,18 binnen (180 X 125 X 30mm) |
|---|---|
| Encryptie: | WEP/TKIP/AES |
| Interface: | 1 X 10/100Mbps WAN Port, 4 X 10/100Mbps LAN Ports |
FCC Universele 4G WiFi Router die met Volte RJ45-Haven roepen
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHZ |
| Interface: | 1 LAN van RJ11 Port1 |
300mbps de draadloze Router Volte die van 4G Wifi RJ45 WAN Port Router roepen
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHZ |
| Interface: | 1 LAN van RJ11 Port1 |
150Mbps mini de Router3g 4G LTE Wifi Mobiele Internetverbindingen van 4G Wifi
| Draadloze transmissiesnelheid: | tot 150Mbps |
|---|---|
| Internetverbinding: | bereikt aan 10 WiFi-gebruikers |
| Batterij: | 2100mAh-lithium-ion batterij |
CPE van de de Veranderings300mbps Draadloze 4G Wifi Router CAT4 32User RJ45 van Vodafone TTL IMEI
| WiFi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenne: | de Antennes van 4* 5dBi |
| Inputvoltage: | 12V |
High-Speed 4G LTE Outdoor CPE Router met WiFi-snelheid 2,4 GHz 300 Mbps/5 GHz 867 Mbps
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
| SIMCard: | 1x SIM Card Slot |
150mbps Enterprise WiFi 4G LTE draadloze router met simkaart slot en WPS/Reset Button
| Knikker: | WPS/Reset Knoop |
|---|---|
| Veiligheid: | Wpa/wpa2/wpa-psk/wpa2-PSK |
| Stroomvoorziening: | GELIJKSTROOM 12V/1A |
Windows-compatibele 4G LTE-router 150 Mbps snelheid WAN/LAN-poort Secure CPE Home Router
| Firewall: | SPI-Firewall |
|---|---|
| Snelheid: | 150Mbps |
| OS-compatibiliteit: | Vensters, MAC OS, Linux |
32 het Huishouden RJ45 LAN Interface van de apparaten4g LTE Router 300Mbps
| Interface: | 2 LAN Port /1 WAN Port |
|---|---|
| Antenne: | de Antennes van 2* 3dBi |
| Chipset: | MTK7628NN |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

