Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g ] bij elkaar passen 479 producten.
Blijf overal verbonden met 4g Mini Mifi 150Mbps LTE Upload en WPA/WPA2 Wifi Security
| Chipset: | ASR1803 |
|---|---|
| Frequentieband: | B1/B3/B5/B8/B34/B38/B39/B40/B41 |
| LTE TDD/FDD: | 3GPP R9 Cat. 4, Downlink/Uplink tot 150Mbps/50Mbps |
Oorspronkelijke productie Draagbare 4G mobiele hotspot simkaartondersteuning 3,2 oz
| Toepassing: | Buiten |
|---|---|
| Upload: | 150Mbps |
| Verenigbaarheid: | Vensters, MAC, iOS, Android |
3.2 ounces Portable 4G Mobile Hotspot met 150Mbps LTE Upload en SMS ondersteuning
| SMS: | Ondersteuning |
|---|---|
| Verenigbaarheid: | Vensters, MAC, iOS, Android |
| Wifi beveiliging: | WPA/WPA2 |
Niet-condenserende 4G LTE industriële router met 1 x simkaartsleuf 10% - 90% luchtvochtigheid
| Antenne: | 2 de Externe Antenne van X |
|---|---|
| Datasnelheid: | 300 Mbps |
| Interface: | 2 de Havens van X 10/100/1000Mbps RJ45, 1 X SIM Card Slot |
Temperatuurbestendige 4G LTE industriële router 300 Mbps Gegevenssnelheid DC 12V/1.5A Voeding
| Energieverbruik: | 10W |
|---|---|
| luchtvochtigheid: | (Non-condensing) 10%~90% |
| Frequentieband: | 2.4 GHz/5 GHz |
Aanpasbare routers Cat Pocket Wireless Wifi Portable Lte Mf Mobile 2100Mah Battery Antenne Access Point 4G Router
| Simkaart: | Ondersteuning |
|---|---|
| Veiligheidseigenschappen: | WPA/WPA2-PSK, WEP |
| Type: | Draadloos |
2.4G Single-Band Wireless Router Originele fabrikant met WPA/WPA2-PSK-beveiliging
| Upload: | 150Mbps |
|---|---|
| Type: | Draadloos |
| Steunen WDS: | - Nee, niet echt. |
Lichtgewicht 4g Mini Mi-fi WEP beveiligingsfuncties en 3,2 ounces draagbaar
| Simkaart: | Ondersteuning |
|---|---|
| Steunen WDS: | - Nee, niet echt. |
| Gewicht: | 3,2 ons |
LTE 4G draadloze router Power Bank Pocket 4G Wifi modem Met simkaart slot
| Toepassing: | Openlucht |
|---|---|
| SMS: | Ondersteuning |
| Upload: | 150Mbps |
4G draadloze beveiligingsrouter WPA-PSK/WPA2-PSK-encryptie
| Stroomvoorziening: | GELIJKSTROOM 12V/1.5A |
|---|---|
| Frequentieband: | 2.4 GHz/5 GHz |
| Ondersteuningssysteem: | Windows, Linux, Mac OS |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

