Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g lte 300mbps ] bij elkaar passen 172 producten.
VOIP-CPE Dubbele SIM Mobile 4G LTE Router 150Mbps 300Mbps met Batterij
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11 b/g/n wifi4 |
|---|---|
| Bandsteun: | LTEB1/3/5/7/8/20/38/39/40/41, WCDMA: B1/5/8 |
| Antenne: | 4G 1T2R MIMO Supported, facultatieve SMA-antenneschakelaar |
2 LAN 4G LTE Industriële Router5dbi Antennes met de Haven van SMA RJ45
| Snelheid: | 300Mbps |
|---|---|
| Gebruiker: | 32 gebruikers |
| Norm: | 802b/g/n/ac |
OEM 4G LTE Outdoor CPE Router 800/900/1800/2100/2600MHz Frequency Band
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| FrequencyBand: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
| Antenna: | 2x External Antenna |
OEM Waterdichte Openlucht4g LTE Mobiele Router met de Adapter van 48V POE
| Getelegrafeerde Overdrachtssnelheid: | 10/100Mbps |
|---|---|
| Antenne: | Ingebouwde 5dBi-Antennes |
| snelheid: | 300mbps |
Industriële Router 4 de Router Sim Card Slot van 2.4Ghz 4G LTE van de Antennesmodem
| Antenne: | 4 detachble antenne, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Snelheid: | 300Mbps |
| Inputvoltage: | 12V |
Openluchtcpe CAT4 van 4G LTE Router met POE Adapter
| Getelegrafeerde Overdrachtssnelheid: | 10/100Mbps |
|---|---|
| Antenne: | Ingebouwde 5dBi-Antennes |
| snelheid: | 300mbps |
Industriële de Routerradio van MT7628N 3G 4G LTE voor de Controle van Netwerk
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Gebruiker: | 32 gebruikers |
| Antenne: | 2 externe antenne, SMA-antenneschakelaar |
De dubbele Band1200mbps CAT4 Draadloze Wifi CPE Router van het Bandslot 4g Lte met Sim Card
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Interface: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 Simkaartgroef |
| Frequentieband: | 2.4G&5.8G |
De Router Externe Antenne CAT4 van RJ45 4G LTE met 2 LAN Port
| Snelheid: | 300Mbps |
|---|---|
| Chipset: | MT7628N |
| Gebruiker: | 32 gebruikers |
ATT T Mobiele B2 B3 B4 B66 B41 3G 4G LTE Wifi Sim Router CPE SMA Industriële Antenne
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Gebruiker: | 32 gebruikers |
| Antenne: | 2 externe antenne, SMA-antenneschakelaar |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

