Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g lte 300mbps ] bij elkaar passen 172 producten.
Draadloze 300Mbps LAN WAN Ethernet CPE 4G LTE Router Geopend Sim Card van WiFi
| WiFi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenne: | (de vouwbare) Antennes van 4* 5dBi |
| Inputvoltage: | 12V 1A |
De Router300mbps Draadloze LTE Router van CAT4 4G LTE met Sim Card Slot
| Antenne: | 4 detachble antenne, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Snelheid: | 300Mbps |
| Inputvoltage: | 12V |
32 het Huishouden RJ45 LAN Interface van de apparaten4g LTE Router 300Mbps
| Interface: | 2 LAN Port /1 WAN Port |
|---|---|
| Antenne: | de Antennes van 2* 3dBi |
| Chipset: | MTK7628NN |
Geopende de Router300mbps LAN Port With Sim Card Groef van 4G LTE
| snelheid: | 300Mbps |
|---|---|
| Gebruiker: | 32 gebruikers |
| Norm: | 802b/g/n/ac |
Industriële de Router300mbps 4G Mobiele Router van Wifichipset 2.4GHz 4G LTE
| Steun: | 32 draadloze gebruikers |
|---|---|
| WiFi-veiligheid: | WPA/WPA2 |
| Antenne: | de Antennes van 4* 5dBi |
De industriële Router 300Mbps van 4G LTE
| snelheid: | 300Mbps |
|---|---|
| Chipset: | MT7628N |
| Gebruiker: | 32 gebruikers |
Open Wifi 4G LTE Sim Router Cat 4 2.4GHz 300mbps met Lan Port
| Max. LAN Data Rate: | 300Mbps |
|---|---|
| Met Modemfunctie: | Ja |
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n |
De Router300mbps 5dbi Antenne van MT7628N 4G LTE voor 32 Gebruikers
| Snelheid: | 300Mbps |
|---|---|
| Chipset: | MT7628N |
| Gebruiker: | 32 gebruikers |
Industriële Draadloze N 4G Lte de Routerrj45 2 Antenne van 300Mbps
| snelheid: | 300Mbps |
|---|---|
| Gebruiker: | 32 gebruikers |
| Norm: | 802b/g/n/ac |
32 draadloze Gebruikers4g LTE Binnenrouter 2x2 MIMO WIFI met 4x5dBi-Antennes
| Werkende Temperatuur: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Antenne: | de Antennes van 4* 5dBi |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

