Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g lte 300mbps ] bij elkaar passen 172 producten.
4G LTE 300 Mbps router stroomtoevoer DC 12V/1.5A voor hoge snelheid gegevensoverdracht
| Ondersteuningssysteem: | Windows, Linux, Mac OS |
|---|---|
| Bergingstemperatuur: | -40°C~+85°C |
| Antenne: | 2 de Externe Antenne van X |
de Router 4G LTE 300mbps van 2.4G Wifi
| snelheid: | 300Mbps |
|---|---|
| Gebruiker: | 32 gebruikers |
| Antenne: | 2 detachble antenne, SMA-antenneschakelaar |
Binnenwifi-Router 4G LTE 300mbps met Hoge de Aanwinstenantenne van 5dbi
| Steun: | 32 draadloze gebruikers |
|---|---|
| WiFi-veiligheid: | WPA/WPA2 |
| Antenne: | de Antennes van 4* 5dBi |
Hotspot de Router4g LTE 300mbps Detachble Externe Antenne 32 van Wifi Apparaten
| Materia: | Staaldekking |
|---|---|
| Antenne: | 4 detachble antenne, SMA-antenneschakelaar |
| Snelheid: | 300Mbps |
De draadloze LTE-van de Havenwifi van Routervolte RJ45 Router 4G LTE 300mbps
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHZ |
| Interface: | 1 LAN van RJ11 Port1 |
van de de Router300mbps Draadloze Router van 4G LTE Wifi het Thuisnetwerkbreedband
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHz |
| Antenne: | MIMO Supported, facultatieve SMA-antenneschakelaar |
4G LTE-router 300 Mbps 7,87 x 5,51 x 1,18 inch PPTP / L2TP/IPSec VPN
| Afmeting: | 7.87 X 5,51 X 1,18 binnen |
|---|---|
| Naam: | de Router 300Mbps van 4G LTE |
| OS Verenigbaarheid: | Vensters, MAC OS, Linux |
Webgebaseerd beheer 4G LTE-router 300 Mbps bandbreedtecontrole 2x externe antennes
| Firewall: | SPI-Firewall |
|---|---|
| Snelheid: | 300Mbps |
| Naam: | de Router 300Mbps van 4G LTE |
150 Mbps snelheid 4G LTE draadloze router met SPI Firewall en Easy Wifi Network Management
| Netwerk standaard: | 4G LTE |
|---|---|
| Speed: | 150Mbps |
| Veiligheid: | WPA-psk/wpa2-PSK Encryptie |
Betrouwbare draadloze 4G LTE Outdoor CPE Router met WiFi bereik 300m
| FrequencyBand: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
|---|---|
| SIMCard: | 1x SIM Card Slot |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

