Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ wifi lte router ] bij elkaar passen 403 producten.
VOIP-CPE Dubbele SIM Mobile 4G LTE Router 150Mbps 300Mbps met Batterij
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11 b/g/n wifi4 |
|---|---|
| Bandsteun: | LTEB1/3/5/7/8/20/38/39/40/41, WCDMA: B1/5/8 |
| Antenne: | 4G 1T2R MIMO Supported, facultatieve SMA-antenneschakelaar |
5G modem WiFi 6 Router NR NSA/Draadloze CPE van SA Stem Volte Gigabit Ethernet
| Max. LAN Data Rate: | 1000Mbps |
|---|---|
| Met Modemfunctie: | Ja |
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n, WiFi 802.11ac, WiFi 802.11a, WiFi 802.11ax |
De Modem WiFi 6 Router NR NSA van TUOSHI 5G/Draadloze CPE van SA Stem Volte Gigabit Ethernet 4G
| Max. LAN Data Rate: | 1000Mbps |
|---|---|
| Met Modemfunctie: | Ja |
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n, WiFi 802.11ac, WiFi 802.11a, WiFi 802.11ax |
Binnenlte-Router met de Antennes van Sim Slot 1200mbps 5dBi
| Norm: | 802.11 b/g/n/ac |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Inputvoltage: | 12V |
TUOSHI 5G 4G LTE WiFi 6 Router met Gigabit Ethernet-Dekkings3000sqft 64 Apparaten
| Max. LAN Data Rate: | 1000Mbps |
|---|---|
| Met Modemfunctie: | Ja |
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n, WiFi 802.11ac, WiFi 802.11a, WiFi 802.11ax |
de Router Binnen Mobiele Hotspot 4G LTE van 8h 150mbps Draadloze Router
| Reserve: | uur 8 |
|---|---|
| LTE-Download: | 100Mbps |
| LTE uploadt: | 50Mbps |
Draadloze 300Mbps LAN WAN Ethernet CPE 4G LTE Router Geopend Sim Card van WiFi
| WiFi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenne: | (de vouwbare) Antennes van 4* 5dBi |
| Inputvoltage: | 12V 1A |
FCC Kat 4 Modem van de de Router Lage Macht 4g van Antennewifi de Draadloze LTE met Sim Card
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| antenne: | (de vouwbare) Antennes van 4* 5dBi |
| Inputvoltage: | 12V 1A |
De Router300mbps Draadloze LTE Router van CAT4 4G LTE met Sim Card Slot
| Antenne: | 4 detachble antenne, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Snelheid: | 300Mbps |
| Inputvoltage: | 12V |
Industriële Draadloze N 4G Lte de Routerrj45 2 Antenne van 300Mbps
| snelheid: | 300Mbps |
|---|---|
| Gebruiker: | 32 gebruikers |
| Norm: | 802b/g/n/ac |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

