Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ wifi lte router ] bij elkaar passen 403 producten.
7.09 X 4.92 X 1.18 In WiFi LTE Router voor snelle en veilige internetverbinding
| Versnelling: | 150Mbps |
|---|---|
| Werktemperatuur: | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
| Stroomvoorziening: | GELIJKSTROOM 12V/1A |
2,4 GHz / 5 GHz wifi LTE-router 0,44 lb (200 g) snelle internetverbinding
| Naam van het product: | De Router van WiFi LTE |
|---|---|
| Afmeting: | 7.09 X 4,92 X 1,18 binnen (180 X 125 X 30mm) |
| Antenne: | 2 de Externe Antennes van X 5dBi |
2 x 5dBi externe antennes versleuteling Wifi LTE-router voor een soepele en stabiele verbinding
| Afmeting: | 7.09 X 4,92 X 1,18 binnen (180 X 125 X 30mm) |
|---|---|
| Draadloze Norm: | 802.11ac/n/g/b/a |
| Veiligheid: | Wpa/wpa2/wpa-psk/wpa2-PSK |
WEP / TKIP / AES Encryptie WiFi LTE Router 7.09 X 4.92 X 1.18 In (180 X 125 X 30mm) Afmeting
| Antenne: | 2 de Externe Antennes van X 5dBi |
|---|---|
| Encryptie: | WEP/TKIP/AES |
| Afmeting: | 7.09 X 4,92 X 1,18 binnen (180 X 125 X 30mm) |
300 Mbps 802.11ac / N / G / B / A Wifi LTE-router 7,09 x 4,92 x 1,18 inch (180 x 125 x 30 mm)
| Werkende Temperatuur: | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
|---|---|
| Draadloze Norm: | 802.11ac/n/g/b/a |
| Gewicht: | 0,44 Pond (200g) |
Witte Mobiele van de de Router Dubbele Frequentie van WiFi LTE de Band4g LTE Router met Batterij
| Frequentie: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
Blauwe de Router802.11b/g/n 4G LTE Router van WiFi LTE met Sim Card Slot
| Werkende Temperatuur: | 0-50°C |
|---|---|
| Wifi: | 2*2 MIMO |
| Antenne: | de Antennes van 6* 5dBi |
2.4GHz Router 4 van WiFi LTE Afneembare Externe Antennes met Sim Card Slot
| Antenne: | 4 detachble antenne, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Snelheid: | 300Mbps |
| Inputvoltage: | 12V |
2400MHz van de Router de Afneembare 4 Antenne van WiFi LTE Draadloze Router met SMA-Haven
| Frequentie: | 2.4GHZ |
|---|---|
| Antenne: | 4 detachble antenne, SMA-antenneschakelaar |
| Interface: | 2 LAN |
1200mbps Router 6 van WiFi LTE Antenne Openluchtrouter met Sim Card
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Antenne: | de Antennes van 6* 5dBi |
| Gebruikers: | 32 |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

