Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g ] bij elkaar passen 479 producten.
N Mannelijke OMNI Richtingglasvezelgsm 3G 4G Lte Antenne 1710MHz-2690MHz 20W
| Frequentie: | 698~960MHz/1710~2690MHz |
|---|---|
| Impedantie: | 50Ω |
| Polarisatie: | Verticaal |
4X4 MIMO Cat 6 Draadloze CPE 4G LTE Router1200mbps Volte TR069 CA Batterij
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Simkaart: | de groef van de twee simkaart |
| Interface: | 1 WAN+4-LAN OF 1 RJ11+ 4LAN |
Router 300mbps 4g van auto de Draagbare Draadloze Wifi Industrieel met de Externe Antenne van SMA
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Interface: | 2 LAN |
| Eigenschap: | Bandslot |
de Openluchtantenne Sma Externe Magnetische 3dBi van 3G 4G LTE voor Signaal Hulprouter
| Schakelaar: | detachble antenne, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Antenne: | 5dBi |
| Kabellengte: | 1.5m/3m/5m |
Cat6 de Dubbele Router van Sim Unlocked 4G LTE 5ghz Wifi met de Antenne van Sim Card Slot SMA
| Antenne: | MIMO, Hoge de Aanwinstenantennes van SMA 5dBi |
|---|---|
| Simkaart: | de groef van de 2 simkaart |
| Interface: | 1 WAN+4-LAN OF 1 RJ11+ 4LAN |
Indoor 4g Wifi Cpe Router Draadloze Lte Modem Cpe met simkaartsleuf versleutelende router
| Kleur: | wit |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T |
LT-310B Dual SiM mobiele router voor snelle zakelijke 4G LTE-netwerkverbinding
| Batterijcapaciteit: | 3.7-4.2V, 2100mAh |
|---|---|
| Netwerktype: | xxx |
| Grootte: | xxx |
Openluchtcpe van 2.4Ghz 4G LTE Router, Router van het de Toegangspunt van 802.11a de Draadloze
| Normen en Protocollen: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Getelegrafeerde overdrachtssnelheid: | 10/100Mbps |
| Antenne: | Ingebouwde 5dBi-Antennes |
SMA-Draadloze Router 4 van Haven Slimme Lte Antennes4g LTE Mobiele Wifi Modem
| WiFi-Transmissienorm: | IEEE 802.11N wifi4 |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHZ |
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
Laptop Draagbare 4G Mobiele Hotspot APN met Sim Card Slot
| Batterij: | 2400mAh |
|---|---|
| LTE-Download: | 100Mbps |
| LTE uploadt: | 50Mbps |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

