Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g ] bij elkaar passen 479 producten.
2.4G van het de Repeater Draadloze Mobiele Netwerk van Wifi van de muurstop het Signaalspanningsverhoger
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Frequentie: | 300Mbps 2.4GHz |
| Geheugen: | 8MB |
Draadloze de Vergrotings2.4g Externe Antenne van Wifi van de Muurcontactdoos
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Frequentie: | 300Mbps 2.4GHz |
| Geheugen: | 8MB |
1200Mbps van de de Vergrotingsrj45 Haven 4G van WiFi van de muurstop Mobiele het Signaalspanningsverhoger
| Frequentie: | 2.4Ghz, 5.8Ghz |
|---|---|
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11n wifi4 |
| Type: | muur-stop |
300Mbps van het de Vergrotingshuis van WiFi van de muurstop van de de Apparaten4g Router de Repeater van Wifi
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Frequentie: | 300Mbps 2.4GHz |
| Geheugen: | 8MB |
de Repeater van de de Waaiervergroting 802.11n 300Mbps Wifi van 2.4G Tuoshi USB Wifi
| Interface: | USB2.0 |
|---|---|
| Leiden: | (Macht, sys-hergebruik), SIGNAAL |
| Geheugen: | 8MB |
Waterpoof4g LTE Openluchtcpe de Gegevenstransmissie van de Routerlange afstand
| Frequentie: | 2.4GHz 150Mbps |
|---|---|
| Antenne: | De hoge antenne van de aanwinstenlange afstand 36dBi |
| OS: | Windows 8/7/XP/Uitzicht/MAC OS |
FCC de Repeater van Wifi van de Muurcontactdoos, Mobiele het Signaalspanningsverhoger van RJ45 4G
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Frequentie: | 300Mbps 2.4GHz |
| Geheugen: | 8MB |
SMA Antennes -2.4GHz / 5GHz Draadloze Beveiliging WPA-PSK / WPA2-PSK Encryptie
| Voeding: | GELIJKSTROOM 12V/1.5A |
|---|---|
| Naam van het product: | de Industriële Router van 4G LTE |
| Gewicht: | 0.3kg |
4G Netwerkmodus 4G LTE USB WiFi Modem Draadloos 2.4GHz Draadloze Snelheid Ondersteunt Meerdere Draadloze Apparaten Tegelijkertijd
| Netwerkmodus: | 4g |
|---|---|
| Afmetingen: | 90 mm x 28 mm x 11 mm |
| Ondersteund besturingssysteem: | Windows, Mac OS X 10.6 of hoger |
IOS-compatibele draagbare 4G mobiele hotspot met WPA WPA2 PSK-beveiligingsfuncties met een gewicht van 32 oz die snelle verbinding garanderen
| Type: | Wireless |
|---|---|
| Application: | Outdoor |
| Weight: | 3.2 Ounces |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

