Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g ] bij elkaar passen 479 producten.
Dubbele CPE van de Ingebouwde programmatuurwan failover 4g Lte van de Band1200mbps AT-T T-Mobile Simcard Draadloze Wifi Router
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Interface: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 Simkaartgroef |
| Frequentieband: | 2.4G&5.8G |
TUOSHI 5G 4G LTE WiFi 6 Router met Gigabit Ethernet-Dekkings3000sqft 64 Apparaten
| Max. LAN Data Rate: | 1000Mbps |
|---|---|
| Met Modemfunctie: | Ja |
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n, WiFi 802.11ac, WiFi 802.11a, WiFi 802.11ax |
Van de Bandwifi Sim Router For Home And van TUOSHI 5G 4G LTE Dubbele Bedrijfsax1800 Radio
| Max. LAN Data Rate: | 1000Mbps |
|---|---|
| Met Modemfunctie: | Ja |
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n, WiFi 802.11ac, WiFi 802.11a, WiFi 802.11ax |
Vervaardiger heeft een modem van 150 Mbps 4G ontgrendeld.
| Netwerk: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Materiaal: | Plastic dekking |
| Interface: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 simkaartsleuf |
150Mbps 4G LTE USB WiFi Modem Uitgerust met Interne Antenne USB 2.0 Interface Snelle Draadloze Internettoegang
| Ondersteund besturingssysteem: | Windows, Mac OS X 10.6 of hoger |
|---|---|
| Draadloze snelheid: | 2,4 GHz |
| Antenne: | Intern |
4G LTE Outdoor CPE Router met dubbele externe antenne en DC 12V/1A stroomtoevoer
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| NetworkProtocols: | IPv4/IPv6 |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
2.4G Single Band Portable 4G Mobile Hotspot Biedt WPA WPA2 Wifi Security en 150Mbps LTE Upload Speed voor draadloze communicatie
| Compatibility: | Windows, Mac, IOS, Android |
|---|---|
| Sms: | Support |
| Wifi Security: | WPA/WPA2 |
WEP-beveiligingsfuncties geïntegreerd 4g mini mi-fi draadloos hotspot-apparaat dat een veilige draadloze internetverbinding biedt
| Ondersteunt WDS: | NEE |
|---|---|
| Wifi beveiliging: | WPA/WPA2 |
| Sollicitatie: | Openlucht |
150 Mbps Snelheid 4G LTE Router 300 Mbps Met SPI Firewall DHCP Server Client Zorgt voor Veilige Stabiele Internetverbinding
| VPN: | PPTP/L2TP/IPSec VPN |
|---|---|
| QoS: | Bandwidth Control |
| Management: | Web-based Management |
2,4 GHz / 5 GHz wifi LTE-router 0,44 lb (200 g) snelle internetverbinding
| Naam van het product: | De Router van WiFi LTE |
|---|---|
| Afmeting: | 7.09 X 4,92 X 1,18 binnen (180 X 125 X 30mm) |
| Antenne: | 2 de Externe Antennes van X 5dBi |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

