Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g ] bij elkaar passen 479 producten.
1x 10/100 Mbps WAN / LAN-poort LTE OS-compatibel Linux webgebaseerd beheer
| Afmeting: | 7.87 X 5,51 X 1,18 binnen |
|---|---|
| DHCP: | De Server/de Cliënt van DHCP |
| VPN: | PPTP/L2TP/IPSec VPN |
Router van WiFi Hotpot 802.11b G N van de Iotlte 4G VPN de draadloze industriële router
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Gebruiker: | 32 gebruikers |
| Antenne: | 2 externe antenne, SMA-antenneschakelaar |
VPN-router voor binnen en buiten met PPTP-/L2TP-/IPSec-beheer Webgebaseerd beheer
| Firewall: | SPI-Firewall |
|---|---|
| Veiligheid: | WPA-psk/wpa2-PSK Encryptie |
| Antenne: | 2x externe Antennes |
Industriële 2.4GHz-GSM SIM Card Wifi Router 5V 4G Router voor Camera
| WiFi-Transmissienorm: | IEEE 802.11N wifi4 |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHz |
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
Industriële IoT-Routersma Mannelijke Antenne Compatibel met de Draadloze Cellulaire Gateway van LTE
| Antenne: | 4 detachble antenne, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHz |
| Norm: | 802b/g/n |
Mac-compatibele 4G Pocket Wifi Router met snelheid van 150 Mbps en compatibiliteit met simkaart
| Simkaart: | Ondersteuning |
|---|---|
| Verenigbaarheid: | Vensters, MAC, iOS, Android |
| Gewicht: | 3,2 ons |
5dbi Haven van antenne de Breedbandsim card router white RJ11
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHZ |
| Gelijkstroom-Adapter: | Inputvoltage: 12V, 1.5A |
Industriële IoT-Routersma Mannelijke Antenne Compatibel met de Draadloze Cellulaire Gateway van LTE
| Antenne: | 4 detachble antenne, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHz |
| Norm: | 802b/g/n |
Spraakoproeplte Router Volte
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11ac /b/g/n |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHZ |
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
Autolte Router Volte 4 Externe WiFi-Antenne 32 Apparaten
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

