Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g ] bij elkaar passen 479 producten.
Aangepaste 150Mbps Dubbel SiM Mobile Router Connect Up aan 8 Apparaten
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHz |
| Antenne: | MIMO Supported, facultatieve SMA-antenneschakelaar |
van de Zakwifi van 4G LTE de Router 150Mbps Dubbel SiM Mobile Router Unlocked Modem
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHz |
| Draadloze Transmissiesnelheid: | tot 150Mbps |
de Geopende 3G 4G SIM Card WiFi Router van 12V LTE VPN CPE voor OS Windows XP
| Normen en Protocollen: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| WiFi-veiligheid: | WPA/WPA2 |
| Antenne: | de Antennes van 4* 5dBi |
Industriële router 4G LTE 300 Mbps CPE
| Gebruiker: | 32 gebruikers |
|---|---|
| Antenne: | 2 externe antennes, SMA-antenne connector |
| Materiaal: | Plastic dekking |
Slotkaarten SIM-router 4G CPE draagbare universele 3 poort WAN draadloos modem 2.4G Wi-Fi brandmuur thuisgebruik op open lucht
| Wifi: | 300Mbps |
|---|---|
| Wifi beveiliging: | WPA/WPA2 |
| Antenne: | de Antennes van 4* 5dBi |
4G CPE draagbare universele 3-poorts WAN draadloze modem 2.4G Wi-Fi-router voor thuisgebruik
| Wifi: | 300Mbps |
|---|---|
| Wifi beveiliging: | WPA/WPA2 |
| Antenne: | de Antennes van 4* 5dBi |
Open 4 Antenne Draadloze Router
| Normen en Protocollen: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Getelegrafeerde overdrachtssnelheid: | 10/100Mbps |
| Antenne: | de Antennes van 4* 5dBi |
CPE opende Mobiele Breedbandrouter Draadloze Router SIM Card 32 Wifi-Gebruikers
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Norm: | 802b/g/n/ac |
| Materia: | Staaldekking |
802.11b/G/N de cellulaire Industriële WiFi Router 300Mbps van 4G LTE
| Chipset: | MTK |
|---|---|
| Gebruiker: | 32 gebruikers, LAN ethernet aan PC/camera |
| Antenne: | 2 externe antenne, SMA-antenneschakelaar |
van de Industriële Hotspot 300mbps van Lte de Routerrj45 Pcba Raad van 4g Lte Sim 5G Mobiele
| Max. LAN Data Rate: | 300Mbps |
|---|---|
| Met Modemfunctie: | Ja |
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n, WiFi 802.11a |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

