Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g ] bij elkaar passen 479 producten.
Draadloze Openluchtwifi-Antennelange afstand 150mbps voor Router
| Frequentie: | 2.4GHz 150Mbps |
|---|---|
| Antenne: | De hoge antenne van de aanwinstenlange afstand 36dBi |
| OS: | Windows 8/7/XP/Uitzicht/MAC OS |
TUOSHI Fabriek 5G CPE Router WiFi6 Draadloze Modem 600Mb/S 5G POE LTE Wifi Roteador Met Simkaart Slot Routeur 4G
| Router: | LTE VPN-router www.wavetelco.com |
|---|---|
| transmissiesnelheid: | 600Mbps |
| Netwerkprotocollen: | IPv4/IPv6 |
Mac OS X 10.6 of hoger Ondersteund Draagbare Wifi Modem Max Downloadsnelheid 150 Mbps Beschikbaar
| Network Mode: | 4G |
|---|---|
| Protection: | WPA-SPK/WPA2-PSK/WPA/WPA2 |
| Wireless Speed: | 2.4GHz |
TUOSHI High-Speed Mini Travel Router Pocket WiFi Modem Hotspot met LAN Port CE gecertificeerd
| Veiligheidseigenschappen: | WPA/WPA2-PSK, WEP |
|---|---|
| De Klasse van de frequentieband: | 2.4G-enig-Band |
| Wifi beveiliging: | WPA/WPA2 |
Industrial-Grade LTE-oplossing breed frequentieband en werktemperatuur -20C-50C
| WirelessStandard: | 4G LTE |
|---|---|
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
| Antenna: | 2x External Antenna |
2x Externe Antennes Draadloze Router Ondersteunt PPTP L2TP IPSec VPN voor Veilige Netwerktoegang in Bedrijfsomgevingen
| Frequency Band: | 2.4GHz & 5GHz |
|---|---|
| QoS: | Bandwidth Control |
| Firewall: | SPI Firewall |
Onvergrendelde 2,4 GHz/5 GHz Dual Band Router DC 12V/1,5A voor vereisten
| Draadloze Veiligheid: | WPA-psk/wpa2-PSK Encryptie |
|---|---|
| Productnaam: | de Industriële Router van 4G LTE |
| Bergingstemperatuur: | -40°C~+85°C |
Bandwidth Control LTE-platform compatibel met Mac OS waarmee bandbreedtegebruik en consistente draadloze gegevensoverdracht mogelijk zijn
| Security: | WPA-PSK/WPA2-PSK Encryption |
|---|---|
| Interface: | 1x 10/100Mbps WAN/LAN Port, 1x USB 2.0 Port |
| Speed: | 150Mbps |
2.4GHz en 5GHz Frequency Band CPE Dual Band Wireless Router 7.87 X 5.51 X 1.18 In Netwerkprestaties Stabiele verbinding
| QoS: | Bandwidth Control |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antennas |
| DHCP: | DHCP Server/Client |
6 antennegsm Modem5g 1200Mbps WiFi Router voor Android-Tablet Dubbele Band
| Antenne: | de Antennes van 6* 5dBi |
|---|---|
| Gebruikers: | 32 |
| steun: | 32 draadloze gebruikers |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

