Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g ] bij elkaar passen 479 producten.
De Draagbare Mobiele Hotspot Geopende Netstick Usb Modem 100.8Mbps van WCDMA
| LTE uploadt: | 51.0Mbps |
|---|---|
| Interface: | USB2.0 |
| aangepast: | Embleem |
Binnen Dubbele Band Draadloze Router 5GHz 4 Externe Antenne
| Antenne: | de Antennes van 6* 5dBi |
|---|---|
| WiFi-norm: | 802.11 A/B/G/N/AC |
| Interface: | 4 LAN, 1 WAN, 1 Simkaartgroef |
De Router1200mbps Draadloze Router van LAN WAN Port WiFi LTE met Sim Card Slot
| Werkende Temperatuur: | 0-50°C |
|---|---|
| Wifi: | 2*2 MIMO |
| Antenne: | de Antennes van 6* 5dBi |
Binnenlte-Router met de Antennes van Sim Slot 1200mbps 5dBi
| Norm: | 802.11 b/g/n/ac |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Inputvoltage: | 12V |
Purpere de Router Dubbele Band van Lan With Sim Card Slot 5G 1200Mbps WiFi
| WiFi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| antenne: | de Antennes van 6* 5dBi |
| Netwerk: | 4G/3G/2G |
6 de Zwarte Dubbele Band Sim Card Router van de antennes1200mbps WiFi Router
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Netwerk: | 4G/3G/2G |
| Interface: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 Simkaartgroef |
300Mbps draadloos Sim Card Router 4 Hoge Aanwinstenantennes
| Netwerk: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Materiaal: | Staaldekking |
| Interface: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 Simkaartgroef |
CAT4 geopende Wifi Sim Card Router 4 Hoge de Aanwinstenantenne van 5dBi
| Steun: | 32 draadloze gebruikers |
|---|---|
| WiFi-veiligheid: | WPA/WPA2 |
| Antenne: | de Antennes van 4* 5dBi |
De draagbare van de de Router Dubbele Band van 5G 1200Mbps WiFi Modem B2 die B3 TDD LTE-CPE plakken
| Netwerk: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Materiaal: | staaldekking |
| Interface: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 Simkaartgroef |
De Industriële Router B2 B4 M2m IOT Waterdichte Openluchtwifi van Sim Card FDD 5G
| Netwerk: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Materiaal: | staaldekking |
| Interface: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 Simkaartgroef |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

