Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g ] bij elkaar passen 479 producten.
7.09 X 4.92 X 1.18 In WiFi LTE Router voor snelle en veilige internetverbinding
| Versnelling: | 150Mbps |
|---|---|
| Werktemperatuur: | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
| Stroomvoorziening: | GELIJKSTROOM 12V/1A |
R658U Wifi Router Compatible Cpe Router Wireless Lte with 10m Usb Cable
| High Gain Antenna: | Long Range 36dBi Antenna |
|---|---|
| Package Contents: | 1 X Outdoor WiFi Antenna |
| Dimensions: | 20.5 X 2.5 X 2.5 Inches |
2.4GHz 150mbps Draadloze Lte CPE Router met High Gain Antenna Long Range 36dBi
| Frequentie: | 2,4GHz 150Mbps |
|---|---|
| Inhoud van het pakket: | 1 X Buiten WiFi-antenne |
| hoge aanwinstenantenne: | Langeafstands- 36dBi-antenne |
2x External Antenna Outdoor CPE Router 600Mbps/5GHz 867Mbps WiFi Speed
| NetworkProtocols: | IPv4/IPv6 |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 600Mbps/5GHz: 867Mbps |
Router 4 Afneembare Antennes 300mbps van Sim Card WiFi LTE met SMA-Haven
| Antenne: | 4 detachble antenne, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Snelheid: | 300Mbps |
| Inputvoltage: | 12V |
1200mbps routerlte Volte Wifi RJ11 Draadloze Router Sim Card Slot
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
Van de de Aanwinstenantenne van Volte 300mbps van de Desktoplte Router de Hoge Draadloze Router
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHZ |
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
4 CPE LTE van Volte 1200mbps van de antenneslte Router Draadloze Router Sim Card Slot
| Haven: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
| Steun: | 32users |
De dubbele Draadloze Router 300mbps van de Band Externe Antenne met LAN RJ11 Haven
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
Hotspot Geopend Sim Card Router 32 Apparaten met RJ11-Haven
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
|---|---|
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11ac wifi5 |
| Steun: | 32devices |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

