Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g ] bij elkaar passen 479 producten.
Dubbele de Hoge snelheidsrouter van de Bandlange afstand met LAN RJ11 Haven
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
de Router Volte MiMO 4 van 802.11ac LTE de Draadloze Externe Antenne van WiFi
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
2.4GHz-2.5GHz Outdoor WiFi Antenne 802.11n met afmetingen 20,5 X 2,5 X 2,5 inch
| Inhoud van het pakket: | 1 X Buiten WiFi-antenne |
|---|---|
| Frequentiebereik: | 2.4GHz-2.5GHz |
| WIFI: | 802.11n |
Tuoshi Factory LTE 5G CPE For Advanced Wireless Standard Outdoor Wifi6
| Netwerkprotocollen: | IPv4/IPv6 |
|---|---|
| Havens: | 1x LAN/1x USB |
| Frequentieband: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
MT7628N 12V gelijkstroom LTE-routerspanning met 802.11a/b/g/n/ac draadloze normen
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Support: | 32devices |
2.4Ghz geopend Sim Card Router 300mbps met RJ45-Haven
| Antenne: | 4 detachble antenne, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Snelheid: | 300Mbps |
| Inputvoltage: | 12V |
Draadloze 1200mbps Dubbel SiM Mobile Router Mobile Hotspot 2400 Mah Battery
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Simkaart: | de groef van de twee simkaart |
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
1200mbps dubbel SiM Mobile Router
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Simkaart: | de groef van de twee simkaart |
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
300 Mbps 802.11ac / N / G / B / A Wifi LTE-router 7,09 x 4,92 x 1,18 inch (180 x 125 x 30 mm)
| Werkende Temperatuur: | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
|---|---|
| Draadloze Norm: | 802.11ac/n/g/b/a |
| Gewicht: | 0,44 Pond (200g) |
Dual SIM mobiele router met wifi-frequentie ontgrendeld voor maximale netwerkflexibiliteit
| WIFI-Frequentie: | xxx |
|---|---|
| Het laden Tijd: | 30-60 minuten |
| Materiaal: | xxx |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

