Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g ] bij elkaar passen 479 producten.
van de de Routeradapter van 150Mbps CAT4 Draadloze USB Wifi de Machtsbank
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| LTE-Download: | 100.8Mbps |
| LTE uploadt: | 51.0Mbps |
Modem van 50Mbps Wifi met Sim Card Slot USB opende Mobiele Breedbandmodem
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| LTE-Download: | 100.8Mbps |
| LTE uploadt: | 51.0Mbps |
De draagbare Miniusb WiFi Adapter van 2.4GHz 5.8GHz 802.11ac
| Frequentie: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| OS: | Vensters 10/8/7/XP/Uitzicht/MAC OS |
| interface: | USB2.0 |
Mobiele van de Zakwifi van 150Mbps Draadloze van het de Routernetwerk de Adapterrepeater
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHz |
| Draadloze transmissiesnelheid: | tot 150Mbps |
De Volledige Gigabit Router 2.4GHz 5G 1800Mbps Multimimo wi-fi van TUOSHI Ax1800 6 802.11ax
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11ax-wifi 6 |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHz +5.8GHz |
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
Dubbele Module/de Routertaakverdeling 2.4GHz 5Ghz WIFI Gigabit Ethernet van SIM LTE
| Antenne: | MIMO, Hoge de Aanwinstenantennes van SMA 5dBi |
|---|---|
| Simkaart: | de groef van de 2 simkaart |
| Interface: | 1 WAN+3-LAN gigabit netwerk |
1200 Mbps High Speed LTE Router
| Frequency: | 2.4GHz,5.8HZ |
|---|---|
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Support: | 32devices |
Eu Us Uk Au Plug 1200 Mbps 2.4Ghz/5.8Ghz Wifi met één Sim Mt7628n Chipset Sim Card Router
| Plug Standard: | EU US UK AU Plug |
|---|---|
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Speed: | 1200mbps |
Operatiesysteem Uitgerust met Dual SiM Mobile Router LT 310B Robuuste draadloze internettoegang voor industrieel en commercieel gebruik
| Operating System: | XXX |
|---|---|
| Size: | XXX |
| Network Type: | XXX |
WAN LAN 802.11ax Wifi 6 Router2.4ghz Ingebouwde Firewall
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11ax-wifi 6 |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHz +5.8GHz |
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

