Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g ] bij elkaar passen 479 producten.
TUOSHI opent van de de Routerbus rv van 4G 5G de Breedbandradio van het de Motorthuisnetwerk
| Max. LAN Data Rate: | 1000Mbps |
|---|---|
| Met Modemfunctie: | Ja |
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n, WiFi 802.11ac, WiFi 802.11a |
De Modem WiFi 6 Router NR NSA van TUOSHI 5G/Draadloze CPE van SA Stem Volte Gigabit Ethernet 4G
| Max. LAN Data Rate: | 1000Mbps |
|---|---|
| Met Modemfunctie: | Ja |
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n, WiFi 802.11ac, WiFi 802.11a, WiFi 802.11ax |
Vast waterdicht zet Mimo Panel External Antenna High-Aanwinst 3G 4G LTE 698MHz op
| Frequentiegebied: | 698 - 2700MHz |
|---|---|
| Aanwinst: | 11dbi |
| Richting: | Richtingpaneel |
ODM de Dubbele Band1200mbps 5.8G 2.4GHz Draadloze CPE TTL IMEI Verandering opent de Router van 4g Lte Wifi voor Sim Card Provider
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Interface: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 Simkaartgroef |
| Frequentieband: | 2.4G&5.8G |
1200 Mbps Cat4 draadloze simkaart ontgrendeld industriële wifi-router met metalen behuizing
| WIFI: | 2,4GHz +5GHz |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid: | 1200Mbps |
| Netwerk poort: | 1 WAN + 4 LAN |
de Router van de Zakwifi van 4G LTE opende Draadloze Modem met Sim Battery
| Wi-Fi-overdrachtssnelheid: | 150Mbps |
|---|---|
| Knoop: | 1 * Teruggestelde Macht 1 * WPS 1 * |
| Functie: | Firewall, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
Industriële Dubbele de Band5g Router Draadloze 3G 4G Wifi van rv 1200Mbps met Sim Card
| Netwerk: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Materiaal: | staaldekking/metaalgeval |
| Interface: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 Simkaartgroef |
150Mbps opende Hotspot van WiFi van de draagbare Zak Mobiele Reis Draadloze Router
| Wi-Fi-overdrachtssnelheid: | 150 Mbps |
|---|---|
| Knoop: | 1 * Teruggestelde Macht 1 * WPS 1 * |
| Functie: | Firewall, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
TUOSHI 4G CPE router slot SIM-kaarten draagbaar universeel 3 WAN-poort draadloos modem 2.4G Wi-Fi brandmuur thuisgebruik op open lucht
| Wifi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenne: | de Antennes van 6* 5dBi |
| Netwerk: | 4G/3G/2G |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

