Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g ] bij elkaar passen 479 producten.
de Router Binnen Mobiele Hotspot 4G LTE van 8h 150mbps Draadloze Router
| Reserve: | uur 8 |
|---|---|
| LTE-Download: | 100Mbps |
| LTE uploadt: | 50Mbps |
Ce 4G USB Wifi Modem Geopend Sim Card Modem Router
| Kleur: | white&red |
|---|---|
| LTE-Download: | 100.8Mbps |
| Snelheid: | 150mbps |
2.4G WiFi-Vergrotings Openluchtantenne 3km voor kabeltelevisie-Camera
| Frequentie: | 2.4GHz 150Mbps |
|---|---|
| Antenne: | De hoge antenne van de aanwinstenlange afstand 36dBi |
| OS: | Windows 8/7/XP/Uitzicht/MAC OS |
100Mbps openluchtcpe met CPE 4G Sim Router van Sim Slot WPA
| Getelegrafeerde overdrachtssnelheid: | 10/100Mbps |
|---|---|
| Antenne: | Ingebouwde 5dBi-Antennes |
| snelheid: | 300Mbps |
2 van de Stopwifi van de antennesmuur de Spanningsverhoger van het de Vergrotings1200mbps 4G LTE Signaal
| Frequentie: | 2.4Ghz, 5.8Ghz |
|---|---|
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11n wifi4 |
| Type: | muur-stop |
De binnen4g-Repeater van de Lange afstandwifi van het Routersignaal Hulp300mbps
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Frequentie: | 300Mbps 2.4GHz |
| Geheugen: | 8MB |
De draagbare Modem 150Mbps Sim Card Modem Router van 4G LTE USB WiFi
| LTE-Download: | 100.8Mbps |
|---|---|
| LTE uploadt: | 51.0Mbps |
| Interface: | USB2.0 |
Van de het signaalversterker van de waaier Dubbele Band 2.4G 5.8G van de de router Draadloze vergroting wifispanningsverhoger over lange afstand
| Frequentie: | 2.4GHz, 5.8GHz |
|---|---|
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11n wifi4 |
| Type: | Muur-stop |
ATT T Mobiele B2 B3 B4 B66 B41 3G 4G LTE Wifi Sim Router CPE SMA Industriële Antenne
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Gebruiker: | 32 gebruikers |
| Antenne: | 2 externe antenne, SMA-antenneschakelaar |
De Router van CAT4 Wifi Sim Card Modem Portable Universal 4G Wifi
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| LTE-Download: | 100.8Mbps |
| LTE uploadt: | 51.0Mbps |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

