Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ wifi lte router ] bij elkaar passen 403 producten.
32 CPE Ethernet van Mini Module WiFi van de gebruikers300mbps 4G LTE Industriële Router Draagbare
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Gebruiker: | 32 gebruikers |
| antenne: | 2 externe antenne, SMA-antenneschakelaar |
1200Mbps dubbele Draadloze CPE van de Band Hoge Macht Industriële Ondernemingsklasse Simcard 4g/5g-Router
| Netwerk: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Materiaal: | Metaaldekking |
| Interface: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 Simkaartgroef |
Router 300mbps 4g van auto de Draagbare Draadloze Wifi Industrieel met de Externe Antenne van SMA
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Interface: | 2 LAN |
| Eigenschap: | Bandslot |
High-Speed 4G LTE Outdoor CPE Router met WiFi-snelheid 2,4 GHz 300 Mbps/5 GHz 867 Mbps
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
| SIMCard: | 1x SIM Card Slot |
4G LTE Outdoor CPE Router met dubbele externe antenne en DC 12V/1A stroomtoevoer
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| NetworkProtocols: | IPv4/IPv6 |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
Router van WiFi Hotpot 802.11b G N van de Iotlte 4G VPN de draadloze industriële router
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Gebruiker: | 32 gebruikers |
| Antenne: | 2 externe antenne, SMA-antenneschakelaar |
Industriële de Router300mbps 4G Mobiele Router van Wifichipset 2.4GHz 4G LTE
| Steun: | 32 draadloze gebruikers |
|---|---|
| WiFi-veiligheid: | WPA/WPA2 |
| Antenne: | de Antennes van 4* 5dBi |
ODM de Dubbele Band1200mbps 5.8G 2.4GHz Draadloze CPE TTL IMEI Verandering opent de Router van 4g Lte Wifi voor Sim Card Provider
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Interface: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 Simkaartgroef |
| Frequentieband: | 2.4G&5.8G |
Kleine grootte 4G LTE industriële router met 2 X externe antenne voor Mac OS
| Gewicht: | 00,3 kg |
|---|---|
| Ondersteuningssysteem: | Windows, Linux, Mac OS |
| Interface: | 2 de Havens van X 10/100/1000Mbps RJ45, 1 X SIM Card Slot |
DL 600Mbps UL 50Mbps 5G Outdoor CPE biedt IPv4 IPv6 netwerkprotocollen naast LTE VPN Router die netwerkprestaties levert
| Maximale snelheid: | 2,3 Gbps |
|---|---|
| USB -kabel: | 10m |
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

