Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ wifi lte router ] bij elkaar passen 403 producten.
Mobiele van de Zakwifi van 150Mbps Draadloze van het de Routernetwerk de Adapterrepeater
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHz |
| Draadloze transmissiesnelheid: | tot 150Mbps |
5dbi Haven van antenne de Breedbandsim card router white RJ11
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHZ |
| Gelijkstroom-Adapter: | Inputvoltage: 12V, 1.5A |
300mbps CPE 4G Draadloze Router802.11a Ingebouwde 5dBi Antennes
| Getelegrafeerde overdrachtssnelheid: | 10/100Mbps |
|---|---|
| Antenne: | Ingebouwde 5dBi-Antennes |
| snelheid: | 300Mbps |
De Modem Sim Card Slot 300Mbps LAN Port Wifi Router van RJ11 4G
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHZ |
| Gelijkstroom-Adapter: | Inputvoltage: 12V, 1.5A |
Multisim wifi hotspot FCC Draagbaar Sim Card Modem van 150Mbps 4G
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Chipset: | MTK |
| snelheid: | 150mbps |
Universele draagbare 4G WiFi-modem Vaste Lte Upload 51.0Mbps Maximale downloadsnelheid 150Mbps
| Type: | Draadloos |
|---|---|
| Versnelling: | 150Mbps |
| Upload: | 51.0 Mbps |
2 Mbps Transmissie 10 Gebruikers Wifi Sharing Mikrotik Router met interne stijl
| Upload: | 51.0 Mbps |
|---|---|
| Afmetingen: | 90 mm x 28 mm x 11 mm |
| Stijl: | Intern |
Temperatuurbestendige 4G LTE industriële router 300 Mbps Gegevenssnelheid DC 12V/1.5A Voeding
| Energieverbruik: | 10W |
|---|---|
| luchtvochtigheid: | (Non-condensing) 10%~90% |
| Frequentieband: | 2.4 GHz/5 GHz |
OEM CAT4 CAT6 32 Router van de Gebruikers de Dubbele Band 4G LTE WIFI opent 1200mbps-CPE van het Bandslot
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
|---|---|
| WiFi-veiligheid: | WPA/WPA2 |
| Snelheid: | 1200Mbps |
Speed 5G Wireless Router with Encryption WPA-PSK/WPA2-PSK and 600Mbps/867Mbps WiFi
| Wifi-snelheid: | 2.4 GHz: 600 Mbps/5 GHz: 867 Mbps |
|---|---|
| Netwerkprotocollen: | IPv4/IPv6 |
| OperatingTemperature: | -20°C tot 50°C |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

