Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ wifi lte router ] bij elkaar passen 403 producten.
Gigabit Ethernet Carrier Aggregation 4G Multi Sim Card Bonding Router Draadloze WIFI
| Frequentiebandklasse: | Dual-band (2,4 GHz + 5,8 GHz) |
|---|---|
| Wi-Fi-overdrachtssnelheid: | 1266 Mbps |
| Netwerk poort: | 2WAN(1Gbps) + 3LAN(1Gbps) |
5G witte draadloze router 1 WAN + 4 LAN voor thuisnetwerk
| Type: | draadloze router |
|---|---|
| Naam: | 5G WiFi-Router |
| Gewicht: | 300g |
Stofdichte Openluchtcpe van 4G LTE Router, 300mbps-Lange afstand Draadloze Router
| Getelegrafeerde overdrachtssnelheid: | 10/100Mbps |
|---|---|
| Antenne: | Ingebouwde 5dBi-Antennes |
| Snelheid: | 300Mbps |
Aangepaste 4G Dubbel SiM Mobile Router Hotspot RJ45 LAN Wireless Modem
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHz |
| Antenne: | MIMO Supported, facultatieve SMA-antenneschakelaar |
Zak Mobiele Hotspot van de B1b3 B5 B7 B8 B20 Wifi de Draadloze USB 4G LTE Modem WPS SMS
| Interface: | USB2.0 |
|---|---|
| custmoized: | Embleem |
| WiFi-Transmissienorm: | 2.4G, 802.11 b/g/n |
150Mbps opende Hotspot van WiFi van de draagbare Zak Mobiele Reis Draadloze Router
| Wi-Fi-overdrachtssnelheid: | 150 Mbps |
|---|---|
| Knoop: | 1 * Teruggestelde Macht 1 * WPS 1 * |
| Functie: | Firewall, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
Draadloze Openluchtcpe van 4G LTE Router 300mbps met POE Macht
| Getelegrafeerde overdrachtssnelheid: | 10/100Mbps |
|---|---|
| Snelheid: | 300Mbps |
| Normen en Protocollen: | 802.11a/g/n |
Waterpoof4g LTE Openluchtcpe de Gegevenstransmissie van de Routerlange afstand
| Frequentie: | 2.4GHz 150Mbps |
|---|---|
| Antenne: | De hoge antenne van de aanwinstenlange afstand 36dBi |
| OS: | Windows 8/7/XP/Uitzicht/MAC OS |
Steunstem die CPE 4G SIM Router With RJ11 RJ45 Interface roepen
| Werkende temperatuur: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Antenne: | de Antennes van 2* 5dBi |
4g LTE OpenWRT ontgrendelde dual-simkaartrouter met carrier-aggregatie
| Wifi: | 2,4GHz +5GHz |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid: | 1266 Mbps |
| Netwerk poort: | 2WAN(1Gbps) + 3LAN(1Gbps) |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

