Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ wifi lte router ] bij elkaar passen 403 producten.
150Mbps mini de Router3g 4G LTE Wifi Mobiele Internetverbindingen van 4G Wifi
| Draadloze transmissiesnelheid: | tot 150Mbps |
|---|---|
| Internetverbinding: | bereikt aan 10 WiFi-gebruikers |
| Batterij: | 2100mAh-lithium-ion batterij |
SMA 8 Antenne CPE Multi Sim-kaart 4g Lte Modem Router Dual Band WAN LAN 1Gbps
| Frequentiebandklasse: | 2,4 GHz + 5 GHz, 64 gebruikers |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid: | 1266 Mbps |
| Netwerk poort: | 2WAN(1000Mbps) + 3LAN(1000Mbps) |
B1 / B3/Mobiele WiFi opende Hotspot van B5/van B7/van B8 /B20 4G LTE Draadloze Router
| Wi-Fi-overdrachtssnelheid: | 150 Mbps |
|---|---|
| Knoop: | 1 * Teruggestelde Macht 1 * WPS 1 * |
| Functie: | Firewall, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
1x WAN / 1x LAN / 1x USB-poorten 4G LTE draadloze router voor revolutionaire uw netwerk
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
Binnenwifi-Router 4G LTE 300mbps met Hoge de Aanwinstenantenne van 5dbi
| Steun: | 32 draadloze gebruikers |
|---|---|
| WiFi-veiligheid: | WPA/WPA2 |
| Antenne: | de Antennes van 4* 5dBi |
De draagbare Draadloze Router van 150Mbps 2.4Ghz WiFi 3G met SIM Card Slot
| Max. LAN Data Rate: | 150Mbps |
|---|---|
| Met Modemfunctie: | JA |
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n |
Geopende de Modemrouter van 4G LTE met Dubbele SIM Card Slot Detachable Cellular-Antennes
| 2 antennes: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | De dubbele router van sim Mobiele Draagbare 4g wirelss wifi |
| Groeven: | 1 WAN+4-LAN OF 1 RJ11+ 4LAN, de groef van de 2 simkaart |
Van de de Routertaakverdeling van TUOSHI Industriële 4G van de de Diversiteitsantenne de Veiligheidslte CPE van Wifi
| Antenne: | MIMO, Hoge de Aanwinstenantennes van SMA 5dBi |
|---|---|
| SIM Card: | de groef van de 2 simkaart |
| Interface: | 1 WAN+3-LAN gigabit netwerk |
5G LTE Outdoor CPE Router WiFi 802.11b/g/n/ac And 2x External Antenna For Rural Areas
| WirelessStandard: | 5G CPE |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antenna |
| ProductName: | 5G LTE Outdoor CPE Router |
2.4Ghz geopend Sim Card Router 300mbps met RJ45-Haven
| Antenne: | 4 detachble antenne, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Snelheid: | 300Mbps |
| Inputvoltage: | 12V |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

