Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ wifi lte router ] bij elkaar passen 403 producten.
De geopende Hotspot van 4G LTE CAT4 Router van WiFi met de Externe Antennes van RJ45
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenne: | (de vouwbare) Antennes van 4* 5dBi |
| Inputvoltage: | 12V 1A |
Rj11 de Router300mbps Wifi CPE Lte FDD TDD van de Haven4g Taakverdeling Modem voor Bussen
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenne: | (de vouwbare) Antennes van 4* 5dBi |
| Inputvoltage: | 12V 1A |
HOTSPOT VAN DE WIFIzak 4G LTE ROUTER B1 B3 B5 B7 B8 B20 B28 B38 B39 B40 B41
| WiFi Gesteunde Frequentie: | 2.4G |
|---|---|
| de Transmissietarief van 2.4G WiFi: | 150 Mbps |
| Encryptietype: | WPA2-PSK, WPA2, WPA |
5G High Speed Router Wit Draadloos Netwerkapparaat Gigabit Ethernet Poorten Connectiviteit voor Zakelijke Netwerkoplossingen
| Voeding: | DC 12V/1A |
|---|---|
| Frequentie: | 2,4 GHz/5GHz |
| Interface: | 1 WAN |
Hotspot de Router4g LTE 300mbps Detachble Externe Antenne 32 van Wifi Apparaten
| Materia: | Staaldekking |
|---|---|
| Antenne: | 4 detachble antenne, SMA-antenneschakelaar |
| Snelheid: | 300Mbps |
2 LAN 4G LTE Industriële Router5dbi Antennes met de Haven van SMA RJ45
| Snelheid: | 300Mbps |
|---|---|
| Gebruiker: | 32 gebruikers |
| Norm: | 802b/g/n/ac |
De industriële Draadloze Geopende Router 2.4GHz van 4G WiFi met Externe Antennes
| Chipset: | MTK |
|---|---|
| Gebruiker: | 32 gebruikers, LAN ethernet aan PC/camera |
| Antenne: | 2 externe antenne, SMA-antenneschakelaar |
Wifi de Mobiele Hotspot Router B1 B3 B5 B7 B8 B20 B28 B38 B39 B40 van de Modem4g LTE Zak
| de Transmissietarief van 2.4G WiFi: | 150 Mbps |
|---|---|
| Knoop: | 1 * Teruggestelde Macht 1 * WPS 1 * |
| Functie: | Firewall, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
800/900/1800/2100/2600MHz Frequentieband 4G LTE CPE Router Draadloos met SIM-kaart slot
| Ports: | 1x WAN/1x LAN/1x USB |
|---|---|
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
| DataRate: | DL 300Mbps/UL 50Mbps |
1200 Mbps High Speed LTE Router
| Frequency: | 2.4GHz,5.8HZ |
|---|---|
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Support: | 32devices |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

