Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ wifi lte router ] bij elkaar passen 403 producten.
OEM Waterdichte Openlucht4g LTE Mobiele Router met de Adapter van 48V POE
| Getelegrafeerde Overdrachtssnelheid: | 10/100Mbps |
|---|---|
| Antenne: | Ingebouwde 5dBi-Antennes |
| snelheid: | 300mbps |
van de de Router300mbps Draadloze Router van 4G LTE Wifi het Thuisnetwerkbreedband
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHz |
| Antenne: | MIMO Supported, facultatieve SMA-antenneschakelaar |
150mbps de draadloze Hotspot van 4g Lte Mobiele Zak Universel van Routerwifi
| Max. LAN Data Rate: | 150Mbps |
|---|---|
| Met modemfunctie: | ja |
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n |
300Mbps van de Vraag Open Vpn van stemvolte de Routercat4 Draadloze CPE LTE Modem voor Voertuig
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenne: | (de vouwbare) Antennes van 4* 5dBi |
| Inputvoltage: | 12V 1A |
Van de Taakverdeling dubbele sim van SMS WPS Draadloze van de de kaartzak hotspot lte 4g mobiele wifirouter
| WiFi Gesteunde Frequentie: | 2.4G |
|---|---|
| Getelegrafeerde Overdrachtssnelheid: | 10/100Mbps |
| de transmissietarief van 2.4g WiFi: | 150 Mbps |
De Band Draadloze CPE van IOT 2.4G 5.8G 1200Mbps de Dubbele Industriële Router van Rangsim card 3g 4g 5g Wifi
| Netwerk: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Materiaal: | Metaaldekking |
| Interface: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 Simkaartgroef |
de Router van de Zakwifi van 4G LTE opende Draadloze Modem met Sim Battery
| Wi-Fi-overdrachtssnelheid: | 150Mbps |
|---|---|
| Knoop: | 1 * Teruggestelde Macht 1 * WPS 1 * |
| Functie: | Firewall, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
Flexible Connectivity Options 4G LTE Outdoor CPE Router met SIM-kaart slot
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
TUOSHI Fabriek 5G CPE Router WiFi6 Draadloze Modem 600Mb/S 5G POE LTE Wifi Roteador Met Simkaart Slot Routeur 4G
| Router: | LTE VPN-router www.wavetelco.com |
|---|---|
| transmissiesnelheid: | 600Mbps |
| Netwerkprotocollen: | IPv4/IPv6 |
Openluchtcpe CAT4 van 4G LTE Router met POE Adapter
| Getelegrafeerde Overdrachtssnelheid: | 10/100Mbps |
|---|---|
| Antenne: | Ingebouwde 5dBi-Antennes |
| snelheid: | 300mbps |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

