Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ wifi lte router ] bij elkaar passen 403 producten.
de Router van de Bandwifi van 1200mbps 4G LTE Sim Card Router Unlock Dual
| Steun: | 32 draadloze gebruikers |
|---|---|
| WiFi-veiligheid: | WPA/WPA2 |
| Antenne: | de Antennes van 6* 5dBi |
2.4Ghz 4G Wifi Sim Card Router 4 de Externe Antenne van Detachble
| Antenne: | 4 detachble antenne, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Snelheid: | 300Mbps |
| Inputvoltage: | 12V |
De Draadloze 4G Router LTE FDD 2 van caravanmotorhome rv LAN RJ45 Industriële Draagbaar
| WiFi-Transmissienorm: | IEEE 802.11N wifi4 |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4Ghz |
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
Mobiele WiFi opende Hotspot van 4G LTE Draadloze Wifi-Routerreserveaccu
| Wi-Fi-overdrachtssnelheid: | 150Mbps |
|---|---|
| Knoop: | 1 * Teruggestelde Macht 1 * WPS 1 * |
| Functie: | Firewall, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
WPA / WPA2 / WPA-PSK / WPA2-PSK 5G WiFi-router Draadloze beveiliging voor thuis- en kantoornetwerk
| Gewicht: | 300g |
|---|---|
| Draadloze Veiligheid: | Wpa/wpa2/wpa-psk/wpa2-PSK |
| Kleur: | wit |
DC 12V / 1A 5G wifi-router 2 externe antennes 2,4 GHz / 5 GHz
| Transmissietarief: | 300Mbps |
|---|---|
| Voeding: | GELIJKSTROOM 12V/1A |
| Gewicht: | 300g |
DC 12V / 1A versleutelende router met WEP / TKIP / AES-versleuteling
| Naam: | 5G WiFi-Router |
|---|---|
| Draadloze Veiligheid: | Wpa/wpa2/wpa-psk/wpa2-PSK |
| Grootte: | 190 X 125 X 30mm |
4G draadloze beveiligingsrouter WPA-PSK/WPA2-PSK-encryptie
| Stroomvoorziening: | GELIJKSTROOM 12V/1.5A |
|---|---|
| Frequentieband: | 2.4 GHz/5 GHz |
| Ondersteuningssysteem: | Windows, Linux, Mac OS |
Onvergrendelde 2,4 GHz/5 GHz Dual Band Router DC 12V/1,5A voor vereisten
| Draadloze Veiligheid: | WPA-psk/wpa2-PSK Encryptie |
|---|---|
| Productnaam: | de Industriële Router van 4G LTE |
| Bergingstemperatuur: | -40°C~+85°C |
LAN 4G LTE Dubbele Band Sim Card Router van de Hoge snelheids de Binnenrouter 1200mbps
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Interface: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 Simkaartgroef |
| Frequentieband: | 2.4G&5.8G |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

