Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ wifi lte router ] bij elkaar passen 403 producten.
De geopende Mobiele WiFi Router van 3G 4G Cat4 met 150Mbps-Downloadsnelheid
| Werkende temperatuur: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Antenne: | de Antennes van 2* 5dBi |
150mpbs draagbare 4G Mobiel Hotspot Geopend Mini Wireless Router
| Max. LAN Data Rate: | 150Mbps |
|---|---|
| Met Modemfunctie: | JA |
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n |
OEM 4G die Dubbel SIM WiFi Router Support Voice Huisbureau verzoeken
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHz |
| Antenne: | MIMO Supported, facultatieve SMA-antenneschakelaar |
Snelheid 300 Mbps Transmissie snelheid 5G Outdoor CPE IPv4/IPv6 Netwerkprotocollen 5G LTE Router Stabiele verbinding
| Router: | LTE VPN Router Www.wavetelco.com |
|---|---|
| Usb Cable: | 10m |
| Antenna Gain: | 12 DBi |
1200 Mbps Cat4 draadloze simkaart ontgrendeld industriële wifi-router met metalen behuizing
| WIFI: | 2,4GHz +5GHz |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid: | 1200Mbps |
| Netwerk poort: | 1 WAN + 4 LAN |
De Draadloze Cellulaire Router van Dual Sim 4G LTE met het Afneembare Slot VPN van de Antennesband
| Frequentiebandklasse: | 2,4 GHz + 5 GHz, 64 gebruikers |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid: | 1266 Mbps |
| Haven: | 2WAN(1000Mbps) + 3LAN(1000Mbps) |
Dual SIM mobiele router met wifi-frequentie ontgrendeld voor maximale netwerkflexibiliteit
| WIFI-Frequentie: | xxx |
|---|---|
| Het laden Tijd: | 30-60 minuten |
| Materiaal: | xxx |
van de Zakwifi van 4G LTE de Router 150Mbps Dubbel SiM Mobile Router Unlocked Modem
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHz |
| Draadloze Transmissiesnelheid: | tot 150Mbps |
1200mbps dubbele ATT T Mobiele WCDMA LTE FDD TDD Wifi van de Band5g Router Radio
| Antenne: | de Antennes van 6* 5dBi |
|---|---|
| Gebruikers: | 32 |
| Kleur: | wit |
WiFi-CPE 5dBi Hoge router 6 van het Aanwinsten5g netwerk Modem van de Antennes1200mbps de Dubbele Band LTE
| Antenne: | de Antennes van 6* 5dBi |
|---|---|
| Gebruikers: | 32 |
| Kleur: | wit |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

