Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ wifi lte router ] bij elkaar passen 403 producten.
Openlucht de Router150mbps Draagbaar 4G Hotspot van 4G LTE Draagbaar Wifi Apparaat
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Chipset: | MTK |
| Snelheid: | 150mbps |
De draagbare Modem 150Mbps Sim Card Modem Router van 4G LTE USB WiFi
| LTE-Download: | 100.8Mbps |
|---|---|
| LTE uploadt: | 51.0Mbps |
| Interface: | USB2.0 |
De Cellulaire Router van Dual Sim 4G met 4x4 MIMO Detachable Antennas Band Lock VPN
| Dubbele Bandklasse: | 2,4 GHz + 5 GHz, 64 gebruikers |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid: | 1266 Mbps |
| Netwerk poort: | 2WAN(1000Mbps) + 3LAN(1000Mbps) |
OEM 4G LTE Outdoor CPE Router 800/900/1800/2100/2600MHz Frequency Band
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| FrequencyBand: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
| Antenna: | 2x External Antenna |
MT7628N 12V gelijkstroom LTE-routerspanning met 802.11a/b/g/n/ac draadloze normen
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Support: | 32devices |
Industriële Mobiele Breedbandrouter4g 32 Apparaten met SMA LAN Port
| Inputvoltage: | 12V |
|---|---|
| Interface: | 2 LAN |
| Materia: | Staaldekking |
Router 4 van ROHS 1200Mbps WiFi LAN Port Wireless Dual Band-Router
| Steun: | 32 draadloze gebruikers |
|---|---|
| WiFi-veiligheid: | WPA/WPA2 |
| Antenne: | de Antennes van 6* 5dBi |
De Router van LAN Port Unlocked 4G Wifi
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Interface: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 Simkaartgroef |
| Frequentieband: | 2.4G&5.8G |
Industriële Dubbele Band Sim Card Router
| Steun: | 32 draadloze gebruikers |
|---|---|
| WiFi-veiligheid: | WPA/WPA2 |
| Antenne: | de Antennes van 6* 5dBi |
Draadloze Breedbandrouter 2 Antenne 32 van CAT4 300mbps Gebruikers
| Normen en Protocollen: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| WiFi-veiligheid: | WPA/WPA2 |
| Antenne: | de Antennes van 2* 3dBi |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

