Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ wifi lte router ] bij elkaar passen 403 producten.
van de Industriële Hotspot 300mbps van Lte de Routerrj45 Pcba Raad van 4g Lte Sim 5G Mobiele
| Max. LAN Data Rate: | 300Mbps |
|---|---|
| Met Modemfunctie: | Ja |
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n, WiFi 802.11a |
150 Mbps Wit Draadloos Pocket Wifi Router 4g Mini Mifi Hotspot 10 gebruikers LTE Met Simkaart Slot
| Verpakking Details: | Verpakking in doos, maat 21*20*7CM, 0,6 kg/eenheid |
|---|---|
| Levertijd: | 15-20 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, MoneyGram |
Witte versleutelende router met WEP / TKIP / AES-versleuteling en 1 jaar garantie
| Type: | draadloze router |
|---|---|
| Kleur: | wit |
| Grootte: | 190 X 125 X 30mm |
300 Mbps 5G Dual Band WiFi Router met draadloze beveiliging DC 12V/1A stroomtoevoer
| Snelheid: | 5G |
|---|---|
| Type: | draadloze router |
| Garantie: | 1 jaar |
Speed White 5G WiFi Router met veilige encryptie en meerdere LAN-poorten
| Draadloze Veiligheid: | Wpa/wpa2/wpa-psk/wpa2-PSK |
|---|---|
| Versleuteling: | WEP/TKIP/AES |
| Interface: | 1 WAN + LAN 4 |
De Modem van de auto4g LTE WiFi Modem ROHS Sim Card Slot 4G LTE USB Wifi
| LTE-Download: | 100.8Mbps |
|---|---|
| LTE uploadt: | 51.0Mbps |
| Interface: | USB2.0 |
de Router van 5.8GHz 1200Mbps WiFi, Wit Geopend Sim Card Router
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Antenne: | de Antennes van 6* 5dBi |
| Gebruikers: | 32 |
32 de Witte 4G Openluchtrouter van de gebruikers1200mbps WiFi Router met Sim Slot
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Antenne: | de Antennes van 6* 5dBi |
| Gebruikers: | 32 |
1200mbps breedbandrouter met de Router 4G van Sim Card Slot Unlocked Mobile Wifi
| Antenne: | de Antennes van 6* 5dBi |
|---|---|
| Gebruikers: | 32 |
| Steun: | 32 draadloze gebruikers |
RJ11 interface Sim Card Modem Router ROHS 4 Externe Antennes
| Frequentie: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

