Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ wifi lte router ] bij elkaar passen 403 producten.
Mac OS X 10.6 of hoger Ondersteund Draagbare Wifi Modem Max Downloadsnelheid 150 Mbps Beschikbaar
| Network Mode: | 4G |
|---|---|
| Protection: | WPA-SPK/WPA2-PSK/WPA/WPA2 |
| Wireless Speed: | 2.4GHz |
10 Gebruikers Wifi Sharing 4G LTE USB Wifi-modem met interne antenne WPA-SPK/WPA2-PSK/WPA/WPA2 bescherming
| Antenne: | Intern |
|---|---|
| Transmissietarief: | 2Mbps |
| Interface: | USB 2.0 |
300Mbps/867Mbps LTE WiFi-router Veilig en betrouwbaar met WPA-PSK/WPA2-PSK-encryptie
| Ports: | 1x WAN/1x LAN/1x USB |
|---|---|
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
| WiFi: | 802.11b/g/n/ac |
Draadloze CPE van 300Mbps 3LAN 1 WAN Sim Card Modem Router voor LEIDENE Indicatorvertoning
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenne: | (de vouwbare) Antennes van 4* 5dBi |
| Inputvoltage: | 12V 1A |
Industrial-Grade LTE-oplossing breed frequentieband en werktemperatuur -20C-50C
| WirelessStandard: | 4G LTE |
|---|---|
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
| Antenna: | 2x External Antenna |
Kat 4 Antennecpe FDD TDD 4G Module van de Modem de Draadloze Router LTE Wifi met Sim Card Slot
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenne: | (de vouwbare) Antennes van 4* 5dBi |
| Inputvoltage: | 12V 1A |
Tuoshi Factory 5G LTE CPE met dubbele 2.4GHz/5GHz Frequentie 300Mbps Transmissiesnelheid En Veilige WPA/WPA2 Wireless
| Grootte: | 190 X 125 X 30mm |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Naam: | 5G WiFi-Router |
High-Speed 4G LTE Outdoor CPE Router met netwerkprotocollen IPv4/IPv6
| WiFi: | 802.11b/g/n/ac |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antenna |
| WirelessStandard: | 4G LTE |
R658U Wifi Router Compatible Cpe Router Wireless Lte with 10m Usb Cable
| High Gain Antenna: | Long Range 36dBi Antenna |
|---|---|
| Package Contents: | 1 X Outdoor WiFi Antenna |
| Dimensions: | 20.5 X 2.5 X 2.5 Inches |
Industriële Router 4 de Router Sim Card Slot van 2.4Ghz 4G LTE van de Antennesmodem
| Antenne: | 4 detachble antenne, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Snelheid: | 300Mbps |
| Inputvoltage: | 12V |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

