Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ wifi lte router ] bij elkaar passen 403 producten.
Ontsluit draadloze 4G LTE WiFi Router 150Mbps 4G modem wifi router met simkaart slot
| Werktemperatuur: | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
|---|---|
| Gewicht: | 0.6 kg (600 g) |
| Versnelling: | 150Mbps |
150mbps Enterprise WiFi 4G LTE draadloze router met simkaart slot en WPS/Reset Button
| Knikker: | WPS/Reset Knoop |
|---|---|
| Veiligheid: | Wpa/wpa2/wpa-psk/wpa2-PSK |
| Stroomvoorziening: | GELIJKSTROOM 12V/1A |
De Routercpe IMEI van LTE 300mbps 4G opent het Industriële Veranderingsalgemene begrip Radio
| Max. LAN Data Rate: | 300Mbps |
|---|---|
| Met Modemfunctie: | Ja |
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n, WiFi 802.11a |
150 Mbps snelheid 4G LTE draadloze router met SPI Firewall en Easy Wifi Network Management
| Netwerk standaard: | 4G LTE |
|---|---|
| Speed: | 150Mbps |
| Veiligheid: | WPA-psk/wpa2-PSK Encryptie |
TUOSHI opent van de de Routerbus rv van 4G 5G de Breedbandradio van het de Motorthuisnetwerk
| Max. LAN Data Rate: | 1000Mbps |
|---|---|
| Met Modemfunctie: | Ja |
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n, WiFi 802.11ac, WiFi 802.11a |
Krachtige 5G WiFi Router 1Kg 190 X 125 X 30mm Voor draadloze verbinding
| Name: | 5G WiFi CPE Router |
|---|---|
| Speed: | 5G |
| Weight: | 1Kg |
Snelle en stabiele verbinding High Speed Router met 2 externe antennes 190 X 125 X 30 mm
| Frequency: | 2.4GHz/5GHz |
|---|---|
| Name: | 5G WiFi CPE Router |
| Transmission Rate: | 300Mbps |
Outdoor Home LTE Wireless Router 150mbps WiFi VPN GSM 5G 3G LTE 4G met simkaart slot
| Antenne: | 2 de Externe Antennes van X 5dBi |
|---|---|
| Interface: | 1 X 10/100Mbps WAN Port, 4 X 10/100Mbps LAN Ports |
| LEIDENE Indicator: | Macht, WAN, LAN, WLAN, Signaalsterkte |
Betrouwbare draadloze 4G LTE Outdoor CPE Router met WiFi bereik 300m
| FrequencyBand: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
|---|---|
| SIMCard: | 1x SIM Card Slot |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
1x SIM-kaart slot 4G LTE Outdoor CPE-router voor betrouwbare buitenverbindingen
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antenna |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

