Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ wifi lte router ] bij elkaar passen 403 producten.
32 de Binnen Interne Antenne LAN WAN Port van de apparaten4g LTE Router 300Mbps
| Normen en Protocollen: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| WiFi-veiligheid: | WPA/WPA2 |
| Gebruiker: | 32 gebruikers |
802g draadloze Wifi-Modemrouter, Router van de Antennewifi van 2.4GHz de Afneembare
| snelheid: | 300Mbps |
|---|---|
| Chipset: | MT7628N |
| Gebruiker: | 32 gebruikers |
4X4 MIMO Cat 6 Draadloze CPE 4G LTE Router1200mbps Volte TR069 CA Batterij
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Simkaart: | de groef van de twee simkaart |
| Interface: | 1 WAN+4-LAN OF 1 RJ11+ 4LAN |
5dbi antennelte Router Volte 1200Mbps 4G Sim Card Slot Router
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
Dubbele Module/de Routertaakverdeling 2.4GHz 5Ghz WIFI Gigabit Ethernet van SIM LTE
| Antenne: | MIMO, Hoge de Aanwinstenantennes van SMA 5dBi |
|---|---|
| Simkaart: | de groef van de 2 simkaart |
| Interface: | 1 WAN+3-LAN gigabit netwerk |
Dubbele Module/de Routertaakverdeling 2.4GHz 5Ghz WIFI Gigabit Ethernet van SIM LTE
| Antenne: | MIMO, Hoge de Aanwinstenantennes van SMA 5dBi |
|---|---|
| Simkaart: | de groef van de 2 simkaart |
| Interface: | 1 WAN+3-LAN gigabit netwerk |
Indoor 4g Wifi Cpe Router Draadloze Lte Modem Cpe met simkaartsleuf versleutelende router
| Kleur: | wit |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T |
Tuoshi Manufacture 5G WiFi CPE-router met WEP TKIP AES-encryptie voor veilige gegevensoverdracht van 300 Mbps
| Draadloze Veiligheid: | Wpa/wpa2/wpa-psk/wpa2-PSK |
|---|---|
| Snelheid: | 5G |
| Stroomvoorziening: | GELIJKSTROOM 12V/1A |
het Netwerkcpe van 32User Cat4 opent Draadloze Breedband4g-Router Wifi LTE FDD TDD
| Max. LAN Data Rate: | 300Mbps |
|---|---|
| Met Modemfunctie: | Ja |
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n, WiFi 802.11a |
Open Wifi 4G LTE Sim Router Cat 4 2.4GHz 300mbps met Lan Port
| Max. LAN Data Rate: | 300Mbps |
|---|---|
| Met Modemfunctie: | Ja |
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

