Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ wifi lte router ] bij elkaar passen 403 producten.
2.4GHz 150mbps Outdoor WiFi-antenne met 1 WAN 4 LAN-interface voor hoge standaardbehoeften
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
|---|---|
| Inhoud van het pakket: | 1 X Buiten WiFi-antenne |
| hoge aanwinstenantenne: | Langeafstands- 36dBi-antenne |
De dubbele van de Zakwifi van Sim Card SMS WPS Router 4G LTE met Batterij
| de Transmissietarief van 2.4G WiFi: | 150 Mbps |
|---|---|
| Encryptietype: | WPA2-PSK, WPA2, WPA |
| Functie: | Firewall, QoS, VPN, APN |
Modem CPE Outdoor WiFi-antenne met simkaart slot 20,5 x 2,5 x 2,5 inch
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
|---|---|
| WIFI: | 802.11n |
| Inhoud van het pakket: | 1 X Buiten WiFi-antenne |
Industriële de Routercat4 Cellulaire opent CPE van 32User 300mbps 4G Draadloze Wifi
| Max. LAN Data Rate: | 300Mbps |
|---|---|
| Met Modemfunctie: | Ja |
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n, WiFi 802.11a |
Mobiele WiFi opende Hotspot van 4G LTE Draadloze Internet-Router met SIM Card Slot
| Wi-Fi-overdrachtssnelheid: | 150 Mbps |
|---|---|
| Knoop: | 1 * Teruggestelde Macht 1 * WPS 1 * |
| Functie: | Firewall, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
2.4GHz 150mbps Draadloze Lte CPE Router met High Gain Antenna Long Range 36dBi
| Frequentie: | 2,4GHz 150Mbps |
|---|---|
| Inhoud van het pakket: | 1 X Buiten WiFi-antenne |
| hoge aanwinstenantenne: | Langeafstands- 36dBi-antenne |
DC 12V 1A Voeding 5G WiFi Router met 600Mbps Transmissiesnelheid en 2 Externe Antennes voor Datatransmissie
| Voeding: | DC 12V/1A |
|---|---|
| gewicht: | 1KG |
| Antenne: | 2 externe antennes |
Indoor 4g Wifi-antenne -40°C tot 80°C Vswr ≤1,5 voor uw goedkope oplossingen
| Impedantie: | 50Ω |
|---|---|
| VSWR: | ≤1.5 |
| Polarisatie: | Verticaal |
De draadloze de Modemgsm van 4G USB WiFi Gegevens van de Module Cellulaire SMS van de Donglestok LTE
| Productenstatus: | Voorraad |
|---|---|
| Stijl: | Intern |
| Type: | Draadloos |
2.4GHz-2.5GHz Outdoor WiFi Antenne 802.11n met afmetingen 20,5 X 2,5 X 2,5 inch
| Inhoud van het pakket: | 1 X Buiten WiFi-antenne |
|---|---|
| Frequentiebereik: | 2.4GHz-2.5GHz |
| WIFI: | 802.11n |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

