Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ wifi lte router ] bij elkaar passen 403 producten.
TUOSHI 5G WiFi 6 Mobiele Hotspot Router100/1000mbps Draad Ethernet LAN Dual SIM
| Max. LAN Data Rate: | 1000Mbps |
|---|---|
| Met Modemfunctie: | Ja |
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n, WiFi 802.11ac, WiFi 802.11a, WiFi 802.11ax |
2.4GHz-2.5GHz Frequency Range 802.11n Outdoor WiFi Antenna with Vswr≤1.5 and 50Ω Impedance
| Connector Type: | N-Type Female |
|---|---|
| Vswr: | ≤1.5 |
| Working With: | R658U Wifi Router |
DC 12V1A Stroomvoorziening 5G WiFi Router Draadloze Router Wit Biedt draadloze dekking en snelle internetsnelheden voor kantoren
| Draadloze Veiligheid: | Wpa/wpa2/wpa-psk/wpa2-PSK |
|---|---|
| transmissiesnelheid: | 600Mbps |
| Interface: | 1 WAN |
Veilige verbinding 5G WiFi-router met WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK en 1 WAN 4 LAN-interface
| Size: | 190 X 125 X 30mm |
|---|---|
| Speed: | 5G |
| Type: | Wireless Router |
2 externe antennes draadloze router voor snelheid 5G gegevensoverdracht en veilige verbinding
| Size: | 190 X 125 X 30mm |
|---|---|
| Speed: | 5G |
| Transmission Rate: | 300Mbps |
Ce 4G USB Wifi Modem Geopend Sim Card Modem Router
| Kleur: | white&red |
|---|---|
| LTE-Download: | 100.8Mbps |
| Snelheid: | 150mbps |
Geopende Sim Wireless-CPE 4g 5g Wifi Router met Openluchtantennebatterij
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Producten naam: | wifirouter van 4g wirelss met sim, openluchtantenne, batterij |
| Poorten: | 1 WAN+4-LAN OF 1 RJ11+ 4LAN, de groef van de 2 simkaart |
Mobiele Hotspot 10 Gebruikers Draagbaar Sim Card Router van ROHS Draagbare 4G
| Custmoized: | Embleem |
|---|---|
| Chipset: | MTK |
| Gebruiker: | 10 gebruikers |
High-Speed 4G LTE USB WiFi-modem met 2 Mbps-transmissiesnelheid voor internet
| Upload: | 51.0 Mbps |
|---|---|
| Stijl: | Intern |
| Bescherming: | WPA-SPK/WPA2-PSK/WPA/WPA2 |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

