Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ wifi lte router ] bij elkaar passen 403 producten.
2.4GHz LTE-router met 1200 Mbps snelheid 1 SIM-kaart slot EU/US/UK/AU Plug
| Plug Standard: | EU US UK AU Plug |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
Van de Antenneswifi van SMA Afneembare CPE Dubbel Sim Modem Router Unlock 4g Draadloze LTE 150mbps
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11 b/g/n wifi4 |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHz |
| Antenne: | 4G 1T2R MIMO Supported, facultatieve SMA-antenneschakelaar |
Tuoshi 5G CPE Wifi Router Outdoor Working With R658U Usb Cable 10m Indoor 5g Wifi Router
| Interface: | 1 USB+1 LAN |
|---|---|
| WIFI: | 802.11n |
| Type aansluiting: | N-type vrouwtje |
Mini CAT 4 Mobiele Hotspot LTE FDD TDD WCDMA Universele 4g Lte van Draagbare 4G
| Max. LAN Data Rate: | 150Mbps |
|---|---|
| Met modemfunctie: | ja |
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n |
Zak150mbps USB Hotspot Router, de Mobiele Modem SMS Sim Card van 4G LTE USB WiFi
| LTE uploadt: | 51.0Mbps |
|---|---|
| Interface: | USB2.0 |
| aangepast: | Embleem |
CPE Draadloze Mobiele 4g LTE OpenWRT Ontgrendeld Dual Sim Card Router Draagbaar
| Wi-Fi ondersteunde frequentie: | 2,4GHz +5GHz |
|---|---|
| Wi-Fi-overdrachtssnelheid: | 1266 Mbps |
| Netwerk poort: | 2WAN(1Gbps) + 3LAN(1Gbps) |
4G LTE-router met een enkele SIM-kaart slot voor naadloze verbinding
| Antenna Type: | External |
|---|---|
| Volte Support: | Yes |
| Security Features: | WPA/WPA2, WPS, Firewall |
1200 Mbps Dual Band Wifi SIM Card Slot LTE Router met 12V DC/1A stroomvoorziening en WPS-knop
| Wireless Standards: | 802.11a/b/g/n/ac |
|---|---|
| Power Supply: | 12V DC, 1A |
| Sim Card Slots: | 1 |
Binnen Buiten 300 Mbps draadloze netwerkinterface 1x 10/100 Mbps WAN / LAN-poort 2x externe antennes
| Afmeting: | 7.87 X 5,51 X 1,18 binnen |
|---|---|
| Frequentieband: | 2.4GHz & 5GHz |
| QoS: | Bandbreedtecontrole |
Plug and Play LTE Router Voltage met 1 RJ11-poort en externe antenne
| Button: | 1 Power 1 WPS 1 WIFI ON/OFF 1 Reset |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Antenna Type: | External |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

