Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ wifi lte router ] bij elkaar passen 403 producten.
5G CPE modem WiFi 6 Router NR NSA / SA Draadloze CPE Spanning Gigabit Ethernet
| Max. LAN-gegevenssnelheid: | 1000Mbps |
|---|---|
| Met Modemfunctie: | - Ja, dat klopt. |
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n, WiFi 802.11ac, WiFi 802.11a, WiFi 802.11ax |
De Draagbare Mobiele Hotspot Geopende Netstick Usb Modem 100.8Mbps van WCDMA
| LTE uploadt: | 51.0Mbps |
|---|---|
| Interface: | USB2.0 |
| aangepast: | Embleem |
Interface 1 WAN 4 LAN 5G CPE uitgerust met 5G NR-netwerkstandaard die robuuste en schaalbare bedrijfsconnectiviteit mogelijk maakt
| Datarate: | DL 600Mbps/UL 50Mbps |
|---|---|
| Usb Cable: | 10m |
| Sim Card Slot: | 1 X Nano SIM |
1200 Mbps draadloze router met firewall beveiliging en 1 SIM-kaart slot
| Support: | 32devices |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Power Supply: | 12V DC, 1A |
kaardt mifis Draadloze 4g lte wifi 4g van 150Mbps 10Users WPS SMS sim router met batterij
| Max. LAN Data Rate: | 150Mbps |
|---|---|
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n |
| WiFi Gesteunde Frequentie: | 2.4G |
Tuoshi Factory LTE 5G CPE For Advanced Wireless Standard Outdoor Wifi6
| Netwerkprotocollen: | IPv4/IPv6 |
|---|---|
| Havens: | 1x LAN/1x USB |
| Frequentieband: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
5G NR 5G Outdoor CPE met 600Mbps 5G CPE Router WiFi6 Wireless Modem 600Mb/S 5G POE LTE Wifi Roteador
| transmissiesnelheid: | 600Mbps |
|---|---|
| Productnaam: | 5G LTE Outdoor CPE-router |
| Datarate: | DL 600Mbps/UL 50Mbps |
de Zakhotspot van 150Mbps 10Users WPS 2.4g Sim Card Slot 4g Lte Wifi Router met Batterij
| Max. LAN Data Rate: | 150Mbps |
|---|---|
| Met modemfunctie: | Ja |
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n |
Blijf overal verbonden met 4g Mini Mifi 150Mbps LTE Upload en WPA/WPA2 Wifi Security
| Chipset: | ASR1803 |
|---|---|
| Frequentieband: | B1/B3/B5/B8/B34/B38/B39/B40/B41 |
| LTE TDD/FDD: | 3GPP R9 Cat. 4, Downlink/Uplink tot 150Mbps/50Mbps |
190 X 125 X 30 mm 5G Outdoor CPE-router voor outdoorbewakingssystemen
| Productenstatus: | Nieuw |
|---|---|
| Encryptie: | WPA-psk/wpa2-PSK |
| Maat: | 190 X 125 X 30mm |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

