Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ wifi lte router ] bij elkaar passen 403 producten.
Beveilig uw 4G mobiele hotspot IOS-apparaten met TUOSHI's WEP-functies en compatibiliteit
| Verenigbaarheid: | Vensters, MAC, iOS, Android |
|---|---|
| Gewicht: | 3,2 ons |
| Chipset: | MTK |
Verbeter de prestaties van uw B2B-netwerk met 5G CPE IPv4/IPv6 netwerkprotocollen 1x SIM-kaartslot
| Antenna Gain: | 12 DBi |
|---|---|
| Router: | LTE VPN Router Www.wavetelco.com |
| Transmission Rate: | 300Mbps |
Maximaliseer uw netwerkpotentieel met 5G Outdoor CPE 1 WAN 4 LAN Interface DL 600Mbps/UL 50Mbps
| Networkprotocols: | IPv4/IPv6 |
|---|---|
| Usb Cable: | 10m |
| Datarate: | DL 600Mbps/UL 50Mbps |
Buiten deur CPE en met WPA-PSK/WPA2-PSK encryptie
| Usb Cable: | 10m |
|---|---|
| Network Standard: | 5G NR |
| Size: | 190 X 125 X 30mm |
Laptop Draagbare 4G Mobiele Hotspot APN met Sim Card Slot
| Batterij: | 2400mAh |
|---|---|
| LTE-Download: | 100Mbps |
| LTE uploadt: | 50Mbps |
WPA PSK WPA2 PSK Encryption 1000 Mbp s Ethernet Switch Biedt snelle en stabiele verbinding Geschikt voor bedrijfsnetwerken
| Datarate: | DL 600Mbps/UL 50Mbps |
|---|---|
| Netwerkstandaard: | 5G NR |
| Simkaart: | 1x SIM Card Slot |
Snelheid 1000 Mbp/s Netwerkprotocollen IPv4/IPv6 WPA-PSK/WPA2-PSK-encryptie voor veilige gegevensoverdracht
| Antenna Gain: | 12 DBi |
|---|---|
| Datarate: | DL 600Mbps/UL 50Mbps |
| Networkprotocols: | IPv4/IPv6 |
Ervaar bliksemsnelle connectiviteit met 5G Outdoor CPE 12 DBi Antenna Gain 1 WAN 4 LAN-interface en 1x SIM-kaart slot
| Transmission Rate: | 300Mbps |
|---|---|
| Sim Card Slot: | 1 X Nano SIM |
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
WEP-beveiligingsfuncties geïntegreerd 4g mini mi-fi draadloos hotspot-apparaat dat een veilige draadloze internetverbinding biedt
| Ondersteunt WDS: | NEE |
|---|---|
| Wifi beveiliging: | WPA/WPA2 |
| Sollicitatie: | Openlucht |
Lichtgewicht 4g Mini Mi-fi WEP beveiligingsfuncties en 3,2 ounces draagbaar
| Simkaart: | Ondersteuning |
|---|---|
| Steunen WDS: | - Nee, niet echt. |
| Gewicht: | 3,2 ons |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

