Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ wifi lte router ] bij elkaar passen 403 producten.
USB-Interface het Laden Batterij 4G Mobiele Hotspot LTE Cat4 150Mbps MiFi Apparatenrouter
| Wi-Fi-overdrachtssnelheid: | 150 Mbps |
|---|---|
| Knoop: | 1 * Teruggestelde Macht 1 * WPS 1 * |
| Functie: | Firewall, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
Operatiesysteem Uitgerust met Dual SiM Mobile Router LT 310B Robuuste draadloze internettoegang voor industrieel en commercieel gebruik
| Operating System: | XXX |
|---|---|
| Size: | XXX |
| Network Type: | XXX |
4g Industrieel router 1200 Mbps ATM Metaal deksel SMA aansluiting
| Network: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Material: | Металлическая оболочка |
| Interface: | rj45, 4 локальные вычислительные сети, 1 глобальная вычислительная сеть, 1 слот для SIM - карт |
5G CPE voor outdoor netwerken 1x SIM-kaart slot 5G LTE Outdoor CPE Router
| Network Standard: | 5G NR |
|---|---|
| Networkprotocols: | IPv4/IPv6 |
| Transmission Rate: | 300Mbps |
Batterijcapaciteit 2100mAh LTE-IoT-communicatiemodule Ideaal voor afstandsbewaking en -besturing in productieprocessen
| Weight: | XXX |
|---|---|
| Network Type: | XXX |
| Battery Capacity: | 3.7-4.2V, 2100mAh |
Netwerktype LTE Draadloze Router Dual SIM-kaartsleuf Robuuste Draadloze Connectiviteit voor Remote Office en Veldoperaties
| Battery Capacity: | 3.7-4.2V, 2100mAh |
|---|---|
| WiFi Frequency: | XXX |
| Operating System: | XXX |
Eu Us Uk Au Plug 1200 Mbps 2.4Ghz/5.8Ghz Wifi met één Sim Mt7628n Chipset Sim Card Router
| Plug Standard: | EU US UK AU Plug |
|---|---|
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Speed: | 1200mbps |
WiFi Bereik 1750 Meter 4G Router Industriële Draadloze Gateway Die Stabiele Connectiviteit en Verbeterde Netwerkdekking Biedt
| Network Type: | XXX |
|---|---|
| Battery Capacity: | 3.7-4.2V, 2100mAh |
| SIM Card Slot: | Dual |
Draadloze router 5G LTE CPE met WPA-PSK / WPA2 - PSK en 1000 Mbp WiFi
| Wifi-snelheid: | 2.4 GHz: 600 Mbps/5 GHz: 867 Mbps |
|---|---|
| Netwerkprotocollen: | IPv4/IPv6 |
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
Lte Upload 150Mbps TUOSHI Industriële Draadloze Router Ondersteunt Sms Stabiele Gegevensoverdracht voor Bedrijfssystemen
| Type: | Draadloze |
|---|---|
| Verenigbaarheid: | Vensters, MAC, iOS, Android |
| Sms: | steun |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

